You are here
Empik Go z podcastami to właściwy kierunek ewolucji usługi artykuły mobile News 

Empik Go z podcastami to właściwy kierunek ewolucji usługi

Aplikacja Empik Go wzbogaca się o sekcję z podcastami i co ważne — nie będą to materiały dostępne na konkurencyjnych platformach, ale w pełni autorskie audycje. Zapowiada się nader interesująco.

fot. Empik

Podcasty same w sobie stanowią niezwykle ciekawą formę przekazu treści. W zasadzie nie jest ona niczym odkrywczym i bazuje na dobrze znanych audycjach radiowych, jednak spektrum poruszanych tematów jest znacznie szersze. Autorzy podcastów raczą swoich słuchaczy komentarzami do aktualnych wydarzeń, recenzjami książek czy filmów, a także poradnikami sercowymi. W zasadzie nie ma tutaj większych ograniczeń. 

Podoba mi się także to, że audycji możemy słuchać za pośrednictwem przeróżnych usług, do których dołącza właśnie Empik Go. Niech nie zwiedzie was znana nazwa, aplikacja zaoferuje nam bowiem znacznie więcej aniżeli konkurencja.

Podcasty w Empik Go

Wiemy już, że Empik Go otrzyma dedykowaną podcastom sekcję, w ramach której użytkownicy będą mogli zapoznać się z unikatowymi materiałami. Jako pierwszy w Empik Go pojawi się cykl „I jak tu wypocząć” Kamili Goryszewskiejskładający się z sześciu tomów („Zmęczenia mamy”, „Wypalenia zawodowego”, „Potęgi radości”, „Pracoholizmu”, „Oswajania stresu”, oraz „Sztuki wypoczynku”).

Z czasem do repozytorium dołączą kolejne interesujące treści, w tym materiały pochodzące z Agory, a uściślając — radio Tok FM. Warto bacznie obserwować nowości, zwłaszcza że są one oferowane poniekąd jako gratis do dwóch abonamentów Empik Go. Tak, podcasty znajdziemy w opcji Audiobooki bez limitu za 29,99 zł miesięcznie oraz Audiobooki i ebooki bez limitu za 39,99 zł miesięcznie.

Nie chcę namawiać was do słuchania podcastów, gdyż nie każdemu będzie odpowiadać taka forma przekazu. Chciałbym jednak zaznaczyć, że audycje stanowią świetną rozrywkę podczas uprawiania niewymagających sportów czy podczas drogi do pracy. Zamiast raczyć się muzyką lub informacjami z kraju, warto sięgnąć po podcasty, a przynajmniej dać im szansę.

Podcasty z aplikacji Empik Go odtworzycie na smartfonach z Androidem oraz iPhone’ach, które znajdziecie na Vipelektrogadzet. Aplikacja jest dostępna na platformach Google Play Store oraz Apple App Store.

Źródło: Wirtualne Media

Related posts

Leave a Comment