Nowe wyzwanie Days Gone

Nowe wyzwanie Days Gone – kolejna walka, ale nie z hordą

Bend Studio dotrzymuje danego słowa i nowe wyzwanie Days Gone jest już dostępne dla wszystkich posiadaczy swojej kopii gry na PlayStation 4. Dalej jest darmowe i jak widać, developerowi udało się utrzymać regularność w dostarczaniu tego, co obiecał fanom. Co tym razem gracze będą musieli zrobić, jeżeli chcą wziąć udział w wyzwaniu?

Nowe wyzwanie Days Gone
Nowe wyzwanie Days Gone

Choć Days Gone spotkało się z bardzo mieszanymi recenzjami od krytyków, to fani pokochali dzieło od Bend Studio. Trochę się im nie dziwimy, bo choć sami mieliśmy sporo uwag do produkcji, to jednak dalej bawimy się przy niej świetnie, a kolejne łatwi sprawiają, że jest coraz lepiej. Oczywiście wolelibyśmy otrzymać produkcję już w lepszym stanie na samym początku, ale jak dobrze wszyscy wiemy, takie rzeczy to niestety rzadkość. Nie zmienia to jednak tego, że Days Gone dalej jest chętnie kupowane przez użytkowników PlayStation 4, a nowe wyzwania jeszcze tą sprzedaż mogą napędzić.

Nowe wyzwanie Days Gone

Pierwsze z wyzwań, które pojawiło się dla posiadaczy Days Gone, przyniosło walkę z hordą. Każdy kto napotkał ją na swojej drodze w grze ten wie, jak trudne może być jej pokonanie. W przypadku walki, najlepszą metodą jest ucieczka i spowalnianie hordy, a następnie rozwalanie kolejnych przeciwników jeden po drugim. W przypadku pierwszego wyzwania, to i tak mogło mijać się z celem, bo atakujący nas przeciwnicy byli… nieskończeni. Tak, horda atakowała bez końca, więc ze starcia, nikt nie mógł wyjść obronną ręką. Nie o to też chodziło, bo głównym zadaniem było to, żeby po prostu przeżyć i to jak najdłużej na polu walki.

Za to dostawało się punkty i oczywiście odpowiednie miejsca w rankingu. Nowe wyzwanie Days Gone także powinno zagwarantować całkiem interesujące przeżycia, ale tym razem trochę inne. Gracze dalej będą musieli wziąć udział w walce, ale tym razem atakowali będą nas Maruderzy. W tym przypadku dostaniemy także pomoc w kwestii broni, bo w przypadku pokonania przeciwnika, będzie z niego wypadała broń. Samo studio poradziło na swoim koncie na Twitterze, żeby korzystać z osłon i skradania się, by dłużej pozostać niewidocznym. Mówimy więc tutaj o zupełnie innym stylu walki oraz podejściu do przeciwnika. Innymi słowy, nowe wyzwanie Days Gone przynosi zupełnie nowe przeżycia.

Czy warto kupić dziś Days Gone?

Studio planuje w cotygodniowych odstępach udostępniać nowe wyzwania dla posiadaczy ich produkcji, więc możemy być pewni, że najbliższe kilka miesięcy będzie interesujące pod tym względem. Szczególnie, że wyzwania mają się od siebie różnić i nie trzeba będzie zawsze np. walczyć, bo ma pojawić się między innymi wyczynowa jazda motocyklem. Czy warto więc kupić Days Gone, jeżeli jeszcze się tego nie zrobiło? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, bo produkcja dużo zyskała od czasu swojej premiery.

Łatki, które Bend Studio wypuszcza regularnie sprawiły, że jest znacznie mniej problemów z sama rozgrywką, a i mniej glich’ów, więc trudno napotkać na coś, co ma nam zepsuć zabawę. Od premiery minęły niecałe trzy miesiące, a tytuł jest chyba jedną z większych niespodzianek tego roku. W oczekiwaniu na The Last of Us 2, które swoją premierę może mieć w przyszłym roku (to dalej niepotwierdzone niestety), warto wsiąść na zdezelowany motocykl i porozwalać trochę zarażonych. Teraz to zdecydowanie przyjemniejsze.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowych, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Bend Studio / Sony PlayStation / Twitter / Opracowanie własne

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....