You are here
iPhone XR 2019 w dwóch nowych kontrowersyjnych kolorach artykuły News 

iPhone XR 2019 w dwóch nowych kontrowersyjnych kolorach

Mac Otakara informuje o nowych wersjach kolorystycznych, w którym miałby zadebiutować iPhone XR 2019. Czy niespotykane wcześniej w ofercie Apple kolory zrekompensują wycofanie barwy niebieskiej i koralowej?

iPhone XR 2019
fot. Mac Otakara

iPhone XR jest dość nietypowym smartfonem. Z jednej strony to tak zwana propozycja dla oszczędnych, z drugiej, za przyjemność obcowania z rzeczonym modelem musimy zapłacić w zasadzie „flagową” cenę. Niewątpliwym atutem urządzenia jest mnogość jego wersji kolorystycznych. Każdy chętny może dopasować do tej element wyglądu do swoich preferencji. Poza standardowymi barwami czarną i białą użytkownicy mogą wybierać pomiędzy niebieską, koralową, czerwoną (PRODUCT RED) oraz żółtą. Najwyraźniej takową możliwość spodobała się użytkownikom, gdy Apple zamierza wprowadzić kolejne wersje kolorystyczne obudowy następcy iPhone XR. 

iPhone XR 2019 w kolorze zielonym oraz lawendowym

Nie jest to oficjalna informacja, ale doniesienia serwisu Mac Otakara bardzo często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistych działaniach firmy, w tym przypadku Apple.

Zakładając, że informacja potwierdzi się, iPhone XR 2019, czyli następca ubiegłorocznego modelu XR pojawi się w dodatkowych wersjach kolorystycznych — zielonej i lawendowej. Niestety, nowe barwy oznaczają rezygnację z dwóch interesujących kolorów — niebieskiego i koralowego. Możliwe, że Apple nie chce trwać przy obecnym line’upie i szuka nowych sposobów zainteresowania klientów iPhone’ami.

Mac Otakara wspomina także o nowych wersjach kolorystycznych oficjalnych etui przeznaczonych dla iPhone’a XS oraz XS Max. Akcesorium miałoby pojawić się w kolorach — białym, czarnym, żółtym, miętowym oraz PRODUCT RED.

Źródło: Mac Otakara

Related posts

Leave a Comment