event Apple 30 październik

Kolejny event Apple już 30 października – co nas czeka?

Spodziewaliśmy się tego, że gigant z Cupertino nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku. W końcu zobaczyliśmy „tylko” nowe modele smartfonów oraz smartwatcha. A co z laptopami i komputerami? Istnieje duża szansa na to, że kolejny event Apple przyniesie znacznie więcej szczegółów.

event Apple 30 październik

Minęło raptem półtora miesiąca od ostatniego wydarzenia, gdzie na scenie znalazł się Tim Cook. Człowiek, który przejął rolę lidera po Jobsie, zaprezentował nowe smartfony. iPhone Xr, iPhone Xs oraz Xs Max spodobały się wielu, ale wielu też trochę na nie narzekało. Innymi słowy, sytuacja jak po każdej innej konferencji producenta. Brakowało na niej jednak czegoś, czego spodziewało się wielu dziennikarzy z całego świata. Nie zobaczyliśmy żadnego nowego komputera.

Event Apple już 30 października

Dziś rozesłano do pierwszych dziennikarzy zaproszenia na kolejny event Apple. Odbędzie się on 30 października i będzie miało miejsce w nowojorskiej Howard Gilman Opera House. Oprócz hasła „There’s more in the making”, czyli w wolnym tłumaczeniu „Jest więcej w przygotowaniu”, nic nie wiadomo. Możemy jednak odrobinę pospekulować, bo przecież plotki od dawna mówią o tym, że Apple szykuje nowe iPady z serii Pro.

Wiele mówiono o tym, że pojawi się w nich funkcja znana z iPhone X, czyli FaceID. Chodzi oczywiście o odblokowywanie urządzenia za pomocą skanu naszej twarzy. Czy nowy tablet się w ogóle pojawi to raczej pewne, ale co będzie miał na pokładzie, jest jedną wielką niewiadomą. W sieci można znaleźć także informacje o tym, że Apple zrezygnuje ze złącza Lightning na rzecz USB typu C. To wprawdzie wątpliwe, ale możemy się w sumie spodziewać wszystkiego. Dalej też czekamy na nową wersję McBook Air, czyli jednego z najcieńszych laptopów na rynku. Zapewne także pojawią się informacje na temat tego, co przyniesie kolejna aktualizacja iOS, czyli wersji 12.1. Co jeszcze na nas czeka, przekonamy się pod koniec miesiąca.

Nowe laptopy oraz smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: Apple / The Verge

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...