Facebook Marketplace 750x300

Facebook Marketplace – żegnajcie OLX i Gumtree

Facebook pędzi i ani myśli zatrzymać się w miejscu. Tym razem Zuckerberg zamierza zdobyć rynek ogłoszeń lokalnych. Czy zagrozi polskim „gigantom” w postaci OLX i Gumtree?

Facebook Marketplace 750x300

Niebieski portal społecznościowy startuje z nową usługą – Marketplace. Z jej poziomu możliwa będzie indywidualna sprzedaż produktów oraz ich zakup. Transakcje zawierane będą pomiędzy pełnoletnimi użytkownikami Facebooka. Brzmi świetnie…

Facebook Marketplace – baza klientów robi wrażenie

Mało która firma może pochwalić się bazą userów zbliżoną do tej będącej w posiadaniu Zuckerberga. Biorąc pod uwagę liczbę aktywnych userów, szanse na powodzenie nowego przedsięwzięcia zdają się być ogromne. Oczywiście pod warunkiem, że produkt będzie dopieszczony i przyjazny w użytkowaniu.

Facebook Marketplace 750

Po wyszukaniu interesujących nas przedmiotów tudzież kategorii, w której się znajdują – w pierwszej kolejności zobaczymy wyniki powiązane z naszymi znajomymi oraz najbliższą lokalizacją. Tesli trafimy na rzecz, która zechcemy kupić – wystarczy, że złożymy ogłoszeniodawcy ofertę. To tyle – prosto, szybko i wygodnie.

Na początku usługa będzie dostępna jedynie dla mieszkańców USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Kiedy trafi do Polski? Nie znamy jeszcze dokładnych terminów, ale jedno jest pewne – Facebook Marketplace pojawi się na wielu rynkach.

Źródło: Facebook

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...