You are here
Real Boxing 2 CREED już dostępny Gry 

Real Boxing 2 CREED już dostępny

Na fanów wirtualnego boksu oraz filmu Creed czeka nowa gra Real Boxing 2 CREED. Vivid Games przy współpracy z Metro-Goldwyn-Mayer udostępnił oficjalny produkt na urządzenia z systemami Android i iOS.

Co czeka na graczy? Będą oni mogli stworzyć własną postać, a także odblokowywać i rozwijać nowe umiejętności i przedmioty. Poczuj się jak gwiazda ringu i stocz walkę rankingową z innymi graczami. Przed Tobą cały szereg bokserskich potyczek. Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody – możesz zostać mistrzem świata.

Gra nawiązuje do filmu, dlatego można się w niej wcielić w bohatera filmu Creed, Adonisa Johnsona. Legendarny bokser Rocky Balboa będzie mentorem gracza w drodze na szczyt.

Światową premierę filmu Creed przewidziano na 25 listopada. Adonis Johnson jest synem mistrza świata w wadze ciężkiej, Apollo Creeda. Wyrusza on na poszukiwanie Rockiego Balboy, by pobierać u niego nauki.

Grę Real Boxing 2 CREED można ściągnąć bezpłatnie ze sklepów Google Play i Apple App Store.

http://www.youtube.com/watch?v=hcbexwSaTN8

Vivid Games S.A. jest obecne na rynku gier od 2006 roku. Produkuje jedne z najbardziej nowoczesnych, najwyższej jakości gier na urządzenia mobilne w Europie. Do najważniejszych tytułów w dorobku firmy należy REAL BOXING™, który trafił do ponad 26 mln odbiorców. Z innych gier można wymienić Godfire: Rise of Prometheus.

Więcej o grze: Real Boxing 2 CREED

Grę można ściągnąć ze sklepu Google Play i Apple App Store

Źródło: Vivid Games S.A.

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment