Facebook z nowymi funkcjami dla VIP-ów

Niestety tzw. VIP-ami mogą zostać wyłącznie ludzie z pierwszych stron gazet, więc jeśli chcesz aby Twoje konto wzbogaciło się o kilka dodatkowych opcji nie pozostaje nic innego jak stać się celebrytą. Gdy spojrzymy przez przekrój osób popularnych w naszym kraju, to o zostanie „sławnym” nie trzeba się zbytnio martwić.

Facebook chce „zrobić dobrze” celebrytom. Na ten moment, Polska na mapie popularnego serwisu społecznościowego jeszcze się nie znalazła, więc trudno określić, jakimi kryteriami, będzie się on posługiwał, przy wyborze kandydatów. Przyjrzyjmy się jednak czym portal chce skusić znane osobistości. Przede wszystkim Facebook chce ułatwić im zapanowanie nad procesem komunikacji z fanami, na które składać się ma: błyskawiczne odpowiadanie, łatwiejsze monitorowanie różnego rodzaju akcji czy prowadzenie chatu bezpośrednio z dowolnego przenośnego urządzenia.

Zapytacie co z tego będzie miał sam serwis? Zachęcanie gwiazd do częstszego i aktywniejszego korzystania z Facebooka, zapewnić powinno twórcom portalu zwiększenie ruchu na najbardziej znanym serwisie społecznościowym świata.

Jeśli chcesz „zaliczyć” się do grona wybrańców od tej pory, przyglądaj się uważnie poczynaniom Facebooka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...