Smart TV na każdym telewizorze? Dzięki Cabletech to możliwe

Od pewnego czasu panuje swojego rodzaju moda na „inteligentne urządzenia”. Nic więc dziwnego, że powstał smart TV. Niestety, zakup takiego telewizora to niemały wydatek i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Jest jednak alternatywa i to całkiem ciekawa…

Cabletech750x300

Cabletech URZ0350 to przystawka, pozwalająca na uruchomienie Android 4.1 na telewizorze wyposażonym w wejście HDMI, dzięki czemu funkcjonalność urządzenia ulega znacznemu rozszerzeniu.  

Przystawka pozwoli na odtwarzanie plików audio oraz wideo (1080p) zapisanych na urządzeniu, pamięci zewnętrznej, a nawet w dyskach sieciowych. Standardowo dostajemy oczywiście możliwość przeglądania sieci, gry oraz najpopularniejsze komunikatory. Natomiast dla bardziej wymagających użytkowników, chcących wycisnąć z urządzenia jak najwięcej… zostaje, odnalezienie w Google Play odpowiednich aplikacji.

Sprzęt jest wyposażony w dwurdzeniowy układ RK3066 ARM Cortex-A9, grafikę Mali400 oraz 1GB RAM. Pliki można zapisywać na 4GB pamięci flash i dodatkowych kartach MicroSD.

WiFi b/g/n oraz zewnętrzny modem 3G pozwalają na połączenie z siecią, zaś poprzez gniazdo USB podłączymy kontrolery takie jak mysz oraz klawiatura.

Jeśli chcesz cieszyć się funkcjami Smart TV niewielkim kosztem zapraszamy do naszego sklepu, gdzie możecie nabyć Cabletech URZ0350.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...