Oppo N1 – dwa panele dotykowe?

Chiński producent nie przykłada starań do działań mających na celu ochronę informacji o najnowszym smartfonie. Dla nas to dobrze, gdyż dzięki temu możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na temat nowego modelu N1.

620x414xb952aec3jw1e7ztgz95d6j20rs0ij0w0-600x400.jpg.pagespeed.ic.abjtfv19fl-600x400

Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia urządzenia, na którego oficjalną premierę dopiero czekamy. Jeśli przedstawiają one rzeczywisty design Oppo N1, możemy być pewni, że smartfon przyciągnie nas do siebie ciekawym wyglądem. Na szczęście nie tylko nim…

Producent przyłożył się też do funkcji fotograficznych. 13 Megapikselowy Aparat z obiektywem N-Lens, ksenonową lampą błyskową oraz sensor Owl pozwoli na wykonanie dobrych zdjęć nawet przy kiepskim oświetleniu.

photos-of-the-oppon1

Premiera nowego smartfonu odbędzie się 23 września, lecz już wiadomo, że Oppo umieści w N1 dodatkowy panel dotykowy z tyłu urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie możliwe alternatywne sterowanie urządzeniem za pomocą gestów.

Co jeszcze zaoferuje Oppo N1? Z odpowiedzią na te pytanie musimy poczekać do września.

 

Źródło: Phone Arena

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...