Droid-Turbo-2

Flagowiec Motoroli już w drodze

Jakiś czas temu Motorola zaprezentowała kilka bardzo ciekawych urządzeń, wśród nich znalazła się trzecia wersja Moto G – smartfonu, który zawojował rynek tanich słuchawek. Przyszła jednak pora, aby zaatakować ekstraklasę.

Droid-Turbo-2

Motorola Droid Turbo 2 ma być urządzeniem, które pozwoli przebić się Amerykanom wśród flagowców konkurencji. Smartfon wyposażono w ekran o przekątnej 5,4 cala o rozdzielczości QHD 2560 x 1440 pkisela. Sercem Turbo 2 jest 8-rdzeniowy Snapdragon 810. Na pokładzie znajduje się również 3 GB pamięci operacyjnej. Użytkownicy będą mieli do wyboru wersje z dyskiem o pojemności 32 GB lub 64 GB. Tylny obiektyw słuchawki ma matrycę 23-megapikselową, a przednia kamera posiada 5-megapikselowy obiektyw. Potężny akumulator o pojemności 3760 mAh pozwoli uzyskać dobry czas pracy na jednym ładowaniu. Niestety, użytkownicy ze Starego Kontynentu będą musieli się obejść smakiem. Najprawdopodobniej Droid Turbo 2 będzie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, a Europejczycy zadowolą się Moto X Force. Nieznana jest specyfikacja tego aparatu, ale ma być podobny do amerykańskiego brata. Motorola zarzeka się, że ekran nowego Turbo będzie nie do zbicia – mam co do tego wątpliwości. Jeśli zamówimy urządzenie u producenta, to przez dwa lata możemy je odesłać i wymienić na inną wersję. Chodzi o wymianę na inny wariant wizualny, bo ma być ich sporo.

Motorola pod skrzydłami Google’a bardzo się rozwinęła, a teraz korzysta z tego i zbiera plony. Inżynierowie starają się udoskonalić to, co już jest bardzo dobre. Efektem tego są takie smartfony jak Droid Turbo 2, a jeśli dodamy do tego prace designerów, to otrzymujemy rewelacyjne, a zrazem piękne urządzenie. Myślę, że Motorola niebawem będzie odgrywać duże znaczenie w świecie smartfonów.

źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...