You are here
Fortnite Rozdział 2 – końca świata nie ma, streamerzy mogą odetchnąć Gry pc 

Fortnite Rozdział 2 – końca świata nie ma, streamerzy mogą odetchnąć

Epic Games najpierw wystraszyło miliony graczy na całym świecie uśmiercając Fortnite, a potem zwyczajnie milknąć, by teraz wrócić w pełnej krasie. Oczywiście nikt nie wierzył w to, że firma zabije kurę znoszącą złote jaja. Fortnite już wrócił do żywych z zupełnie nową mapą i trybami. Oto Fortnite Rozdział 2.

Fortnite Rozdział 2
Fot. Epic Games / Fortnite Rozdział 2

Zakończenie dziesiątego sezonu w Fortnite było wyjątkowo… widowiskowe. Wszystko bowiem zniknęło i została tylko czarna dziura. Sytuacja była na tyle poważna, że wiele portali się do niej odniosło, a w tym jeden z filmami tylko dla dorosłych, który skomentował to słowami: U nas są ciekawsze dziury, które możesz oglądać. Cóż, przynajmniej podeszli do sprawy z humorem, czego nie można powiedzieć o graczach, którzy niemal rwali włosy z głowy nie mogąc zalogować się do swoich profili. Sytuacja nie trwała jednak długo, bo produkcja od Epic Games wróciła właśnie do żywych.

Fortnite Rozdział 2

Tak jak przypuszczaliśmy, nowa odsłona zyskała także nowy tytuł, który teraz brzmi Fortnite Rozdział 2. Epic Games opublikowało już trailer pokazujący, jak będzie wyglądała rozgrywka oraz przedstawiający nowych bohaterów. Żeby wejść w świat Fortnite Rozdział 2, należy oczywiście ściągnąć odpowiednią aktualizację, która niestety trochę miejsca zajmuje. Na komputery osobiste będzie to około 15 GB, a na konsole ciut więcej, bo ponad 20 GB. Nowy świat w Fortnite Rozdział 2 pozwala na odwiedzenie 13 zupełnie nowych lokacji. Będzie można także pływać, bo mapa ma znacznie więcej wody. Jeżeli kogoś najdzie ochota na łowienie, także będzie miał taką możliwość.

Poprawie uległ też sam system walki oraz schronienia. Nowa odsłona Fortnite przynosi także nowe systemy nagród oraz rozwoju postaci, które mają być znacznie bardziej intuicyjne i przez to pozwalać graczom na to, by ci skupili się na walce. Gracze dostaną także możliwość podnoszenia z pola walki rannych towarzyszy. Miło, choć pytanie, czy ktokolwiek będzie z tego korzystał. Przerwa w Fortnite nie trwała długo, ale pokazała, jak wielki jest to biznes i jak ogromny wpływ wywiera on na społeczność skupioną wokół niego. Zobaczymy, czym Epic Games zaskoczy swoich fanów w przyszłości, bo jak widać, dalej mają na siebie pomysł.

Nowe komputery oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Epic Games / Twitter / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment