You are here
Fruit Ninja doczeka się własnego filmu News 

Fruit Ninja doczeka się własnego filmu

Jedna z najpopularniejszych produkcji na platformę „iOS” doczeka się filmu fabularnego. „Fruit Ninja” ma reprezentować gatunek komedii familijnych. Czy ma szansę osiągnąć podobny sukces co jej growy odpowiednik?

Fruit Ninja Slide

Coraz poważniej zastanawiam się nad tym, czy filmowcom z Hollywood skończyły się pomysły na scenariusze? Dopiero, co dowiedzieliśmy się o ekranizacji „Tetrisa”, a teraz portal „The Hollywood Reporter” podaje, iż w planach znajduje się kolejny film na podstawie gry. Tym razem padło na drugą najlepiej sprzedającą się grę w historii platformy „iOS”. Tytuł pobrany został w liczbie ponad jednego miliarda. Nikogo nie powinno, zatem szokować, że producenci zwietrzyli, w tym niezły biznes.

Za scenariusz filmowej wersji gry „Halfbrick Studios” – ekipy spod skrzydeł, której wyszło „Fruit Ninja” – odpowiadać mają J.P. Lavin oraz Chad Damiani, którzy mieli już okazję współpracować przy produkcji „How to Survive a Garden Gnome Attack”. Produkcją obrazu zajmą się natomiast Sam White i Tara Farney ze studia „Tripp Vinson”. Pozostało już tylko zaczekać na informacje o tym, kto obejmie stanowisko reżysera oraz na ogłoszenie konkretnej daty premiery kinowej.

http://www.youtube.com/watch?v=FJ2PwJQqzTg

Mam pewne obawy związane z tym, jaką drogę w obecnych czasach obiera branża filmowa. Ekranizacje, których gier będziemy jeszcze mieli szansę zobaczyć na srebrnym ekranie? Węża z „Nokii”, „Icycle: On Thin Ice” czy może, o zgrozo, „The Shower With Your Dad Simulator 2015”?

Źródło: The Hollywood Reporter

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment