You are here
Galaxy A10s, czyli usprawniona 10-tka w drodze artykuły News 

Galaxy A10s, czyli usprawniona 10-tka w drodze

Samsung powoli przygotowuje się do rozszerzenia portfolio z serii A o kolejny model. Galaxy A10s, bo o nim mowa, będzie mocniejszą wersją Galaxy A10 oraz Galaxy A10e. Znamy specyfikację!

Galaxy A10s
fot. Pixabay

Południowokoreański producent oferuje dość szerokie spektrum przeróżnych urządzeń. Mimo że to flagowce napędzają sprzedaż tańszych urządzeń i kuszą użytkowników niesamowitymi możliwościami, to właśnie średniaki stanowią najczęściej wybierany sprzęt. W tej klasie cenowej Samsung ma do powiedzenia sporo. Jedną z ciekawszych linii jest Galaxy A, która niebawem rozrośnie się o kolejny interesujący model.

Co wiemy o Galaxy A10s?

Informacje ujawnił serwis MySmartPrice, który opowiedział co nieco o cechach nadchodzącego brata modelu Galaxy A10. Niestety, nie udało nam się poznać wyglądu urządzenia, ale nie powinno ono znacząco różnić się od protoplasty. Przejdźmy zatem do mięsa, czyli do twardych danych opisujących, jakim smartfonem będzie tytułowy kawałek elektroniki użytkowej.

Po pierwsze Galaxy A10s otrzyma ośmiordzeniowy procesor z zegarem taktowanym częstotliwości 2,0 GHz. Nie znamy niestety dostawcy tegoż komponentu. Wiemy za to, że sprzęt otrzyma akumulator o pojemności 4000 mAh, czytnik linii papilarnych oraz podwójny aparat z modułami 13 Mpix (światło f/1.8) i 2 Mpix do wykrywania głębi. Urządzenie zapowiada się interesująco, szczególnie że ma być naprawdę smukłe. W najgrubszym miejscu Galaxy A10s będzie mierzyć jedynie 7,8 mm.

Nie znamy jeszcze daty premiery urządzenia. Ba, nie ma nawet pewności co do tego, na które rynki sprzęt trafi w pierwszej kolejności. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać i wypatrywać kolejnych informacji.

Źródło: MySmartPrice

Related posts

Leave a Comment