You are here
Samsung zapowiada: Galaxy Note 10 już 7 sierpnia mobile News Wydarzenia 

Samsung zapowiada: Galaxy Note 10 już 7 sierpnia

Kilka tygodni temu w sieci zaczęła krążyć informacja o tym, że premiera Galaxy Note 10 odbędzie się już 7 sierpnia. Dziś termin potwierdził sam Samsung, który rozesłał oficjalne zaproszenia na konferencje Galaxy Unpacked.

Galaxy Note 10
fot. Samsung

Przygotujcie sobie nieco czasu na 7 sierpnia. Właśnie wtedy wystartuje konferencja Galaxy Unpacked, na której to Samsung zaprezentuje najnowszy smartfon w ofercie, model Galaxy Note 10. Choć wydarzenie odbędzie się w Nowym Jorku, będziemy mogli śledzić je za pośrednictwem streamingu.

Premiera Galaxy Note 10

Samsung potwierdził właśnie ostateczny termin premiery Galaxy Note 10. Urządzenie zostanie zaprezentowane w drugim tygodniu sierpnia, a co za tym idzie — od prezentacji dzieli nas zaledwie 36 dni. Fani „Notatników” z pewnością wiercą się już w fotelach, wykazując pierwsze objawy zniecierpliwienia.

Grafika z zaproszenia na Galaxy Unpacked zdradza, że poznamy także nowy rysik, co nie jest specjalnym zaskoczeniem. Zaskoczeniem jest za to obecność aparatu na grafice, dodam — pojedynczego aparatu. To może zwiastować skupienie się na udoskonaleniu pojedynczego modułu przedniej kamery.

Jeśli wierzyć doniesieniom podstawowy model Galaxy Note 10 ma otrzymać 6,8-calowy ekran Dynamic AMOLED wspierający HDR o proporcjach 19:9. Zdjęcia wykonane aparatem głównym (teleobiektyw 12 Mpix, 16 Mpix szeroki kąt) zapiszemy na 1000 GB pamięci na dane. Za wydajność odpowie układ Qualcomm Snapdragon 855, grafika Adreno oraz 12 GB RAM. Zapowiada się więc potężny kawałek elektroniki użytkowej.

Warto mieć na uwadze to, że sprzęt pojawi się także w wersji Pro. Tutaj możemy liczyć na akumulator o pojemności 4500 mAh, choć jak mniemam, zmiany dotkną także aparatów oraz samego ekranu. Na potwierdzenie musimy zaczekać do sierpnia.

Smartfony z serii Galaxy Note 9 oraz Galaxy S10 kupicie na Vipelektrogadet.

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment