You are here
Galaxy Fold z oficjalną datą premiery rynkowej artykuły News 

Galaxy Fold z oficjalną datą premiery rynkowej

Już myślałem, że seria komediowa z Galaxy Fold w roli głównej nigdy się nie skończy, kiedy to nagle Samsung zapowiedział jesienną premierę rynkową swojego składanego smartfona. Ciekawe, czy tym razem udało się wyeliminować wszystkie błędy.

Galaxy Fold
fot. Samsung

Trochę to trwało, ale jest — Samsung Galaxy Fold jest już gotowy do sprzedaży. Na pierwszych półkach sklepowych zobaczymy go już we wrześniu. Południowokoreański producent zapewnił, iż udało się usunąć wszystkie usterki i sprzęt powinien spełnić oczekiwania klientów.

Galaxy Fold już we wrześniu

Na początku miesiąca informowałem was o słowach DJ Koha, CEO Samsunga, który w wywiadzie dla Independent wypowiedział słowa „To było żenujące. Przepchnąłem projekt, zanim był gotowy…”. To był rzadki przykład ewidentnej, choć słusznej samokrytyki ze strony giganta rynkowego. Na szczęście Koreańczycy rehabilitują się, zapewniając o zakończeniu prac związanych z naprawą usterek Galaxy Fold oraz podając przybliżony termin premiery rynkowej. Składany smartfon trafi na półki sklepowe już we wrześniu.

Samsung podaje, iż Fold zyskał usprawnienia konstrukcyjne warstwy ochronnej wyświetlacza Infinity Flex, dodatkowe wzmocnienia mechanizmu składania oraz dodatkowe metalowe warstwy pod wyświetlaczem. Choć podchodzę do Folda z nieufnością, czuję, że tym razem Samsung odrobił lekcje i dostawczy nam gotowy, w pełni sprawny produkt.

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment