3 lata wsparcia? Moto Mods takowe oferuje

Lenovo poinformowało za pośrednictwem swojego biura prasowego o deklarowanym okresie wsparcia modułów z serii Moto Mods. Pytanie, co ze smartfonami?

Lenovo Moto Z family

Choć modułowe smartfony nie zawojowały (jeszcze) rynku, to trzeba przyznać, że w tym roku wyraźnie zaznaczyły swoją obecność. Najciekawszym rozwiązaniem może pochwalić się Lenovo ze swoją marką Moto Z.

Wspomniane urządzenia są konstrukcjami modułowymi składającymi się z dwóch części – pierwsza to smukły smartfon, na pleckach którego znajdziemy specjalny Moto Mod Connector (złącze do podłączenia modułów), drugą zaś sam same dodatkowe moduły. Wśród nich znalazły się takie smaczki jak:

  • JBL SoundBoost
  • Insta-Share Projector
  • Incipio offGRIP Power Pack
  • Moduły ozdobne

Jak widać, jest w czym wybierać, a zapowiada się na to, że niebawem do listy dołączą kolejne pozycje. Wszystko za sprawą programu Moto Mods™ Developer, o którym więcej możecie przeczytać tutaj.

Trzyletnie wsparcie – to jest coś

Wróćmy jednak do informacji o okresie wsparcia. Producent deklaruje, że obejmie każdy moduł aż 36-miesięcznym supportem. To robi wrażenie, choć jednocześnie rodzi pytania, o to, czy w podobny sposób potraktuje inne urządzenia, w tym smartfony.

Szczerze wątpię w to, że tak się właśnie stanie, choć nie można tego wykluczyć.

Źródło: Informacja prasowa

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...