You are here
Galaxy Note 10 z dziurą na środku ekranu. Samsung, Serio? artykuły News 

Galaxy Note 10 z dziurą na środku ekranu. Samsung, Serio?

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki przedstawiające nadchodzący smartfon Samsunga. Galaxy Note 10, bo to konkretne urządzenia mam na myśli, obejdzie znienawidzonego przez wielu notcha w dość nietypowy sposób. Zamiast wcięcia czy łezki, w „notatniku” pojawią się dziury.

Galaxy Note 10
fot. Ben Geskin

O Samsungu Galaxy Note 10 wiemy coraz więcej. Z najnowszymi doniesieniami mogliście zapoznać się w moim ostatnim wpisie, do którego link umieściiłem w tekście. Dziś chciałbym pokazać wam świeżutki render przedstawiający wizualną stronę urządzenia.

Galaxy Note 10 na grafice

Każdy ma inne preferencje względem wyglądu smartfona. Mnie od samego początku notch zwyczajnie się podobał. Niemniej, uzasadnienie jego stosowania widziałem głównie w iPhone’ach, które wykorzystywały przestrzeń do czujników Face ID. Pozostali producenci wypełniali tenże element mniej istotnymi modułami. Może właśnie dlatego coraz popularniejsze stały się różnego rodzaju łezki, które powoli ustępują miejsca okrągłym lub podwójnym otworom w środku ekranu. To jednak nie koniec zmian. Samsung szykuje dla nas coś nowego.

Jeśli doniesienia Bena Geskina okażą się prawdą, Galaxy Note 10 otrzyma pojedynczą lub podwójną dziurę na środku górnej części ekranu. W mojej ocenie zarówno opcja z pojedyncza, jak i podwójna (w wersji Pro) wyglądają koszmarnie i mam cichą nadzieję na to, że Samsung odejdzie od tego pomysłu i zaoferuje przyjemniejsze stylistycznie rozwiązanie.

Źródło: Ben Geskin

Related posts

Leave a Comment