You are here
The Sims 4 za darmo na PC, ale lepiej się pośpieszyć Gry pc 

The Sims 4 za darmo na PC, ale lepiej się pośpieszyć

The Sims to jeden z tych tytułów, który nieoczekiwanie stał się ogromnym sukcesem. Nie dziwi więc to, że pojawiło się na rynku wiele kontynuacji oraz wprost niezliczona liczba dodatków czy modyfikacji. Teraz jest także okazja, aby zgarnąć produkcje dla siebie i nic za nią nie płacić. Jak zdobyć The Sims 4 za darmo? Bardzo prosto.

The Sims 4 za darmo

Czasem trudno nam uwierzyć w to, że The Sims ma już prawie dwadzieścia lat. Przecież pierwsza część pojawiła się na początku 2000 roku i z miejsca stała się ogromnym hitem. Electronic Arts „miało nosa”, bo na fali popularności przeróżnej maści symulatorów, zdecydowało się na odważny ruch i zaproponowało graczom symulator… człowieka. Co więcej, tak naprawdę gracz zasiadający do produkcji, nie miał żadnego sprecyzowanego celu rozgrywki. Ot, miał po prostu żyć.

The Sims 4 za darmo

Gracz sterował więc życiem swoich postaci tak, by w zależności do tego, czego sam chce, osiągnąć swój własny cel. I to chyba przyczyniło się do takiego sukcesu produkcji. Gracz miał wolną rękę, a każde podejście do gry mogło skończyć się inaczej. Wszystko zależało tylko od niego i tego, jak pokieruje losem swoich bohaterów. I choć The Sims odniosło gigantyczny sukces sprzedażowy, to był on głównie widoczny na rynku komputerów osobistych, choć gra zawitała także i na konsole. Taka sprzedaż to wynik tego, że w strategie czy tego typu symulatory, najlepiej gra się właśnie na PC-tach.

Nie bez powodu więc Electronic Arts udostępnia teraz The Sims 4 za darmo na komputery. Co więcej, nie wymaga wcale dużego zaangażowania graczy, żeby tytuł otrzymać. Co trzeba zrobić? Jeżeli jeszcze nie mamy konta na Orgins, to musimy je założyć. Wejść na stronę produkcji, czyli TUTAJ, a następnie pobrać tytuł. I to wszystko, co musimy uczynić, by móc grać w The Sims 4 za darmo na PC. Oczywiście to „tylko” wersja podstawowa, więc jeżeli mamy ochotę na spróbowanie dodatków, będziemy musieli za nie zapłacić. Do kiedy można pobierać The Sims 4? Oferta na Orgins wygasa 28 maja o godzinie 10 rano, więc zostało względnie niewiele czasu, żeby zaopatrzyć się w tytuł.

Czy warto zagrać w The Sims 4?

Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemności grać w żadną z części The Sims, to z początku możecie czuć się lekko zagubieni. Nie oznacza to jednak tego, że nie warto spróbować swoich sił w sterowaniu czyimś życiem. The Sims 4 jest o wiele bardziej rozwinięte, niż poprzednie odsłony serii, choć twórcy zdecydowali się także na pewne „cięcia”, a wśród nich między innymi to pozwalające poruszać się po mapie z denerwującymi ekranami ładowania. W tej odsłonie pojawiły się także po raz pierwszy emocje, które mają wpływ na całą rozgrywkę.

Tytuł swój debiut zaliczył jeszcze w 2014 roku, więc nie jest może zupełna nowość, ale i tak warto mieć go w swojej kolekcji. Nawet, jeżeli nie będziemy grali w niego teraz. The Sims 4 potrafi bowiem dać całkiem sporo satysfakcji graczowi, który znudził się już np. mordowaniem, rabowaniem i robieniem tego wszystkiego, co w popularnych produkcjach. Problemem jest jedynie to, że The Sims 4 bez żadnych dodatków, wydaje się tytułem zwyczajnie… okrojonym. Trudno znaleźć tam dla siebie zajęcie już po paru godzinach grania, więc należy wziąć to pod uwagę. Zawsze to jednak tytuł za darmo, więc żal nie skorzystać i nie dopisać go do swojej listy. Nawet wtedy, kiedy zagramy w niego dopiero za kilka lat.

Komputery oraz laptopy, które idealnie nadają się do grania, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Orgins / Electronic Arts / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment