You are here
Masz Note 7? Samsung ci go wyłączy News 

Masz Note 7? Samsung ci go wyłączy

Afera z „wybuchającymi” Samsungami Galaxy Note 7 nabiera rozpędu. Choć producent zrozumiał swój błąd i obiecał wymienić wadliwe egzemplarze, zamierza zrobić to w sposób mało subtelny, wręcz wymuszający…

Galaxy Note 7

Początkowa seria tegorocznych Note-ów okazała się wadliwa, przez co zdarzają się  przypadki, w których bateria smartfona puchnie i „wybucha”. Brzmi groźnie i tak w istocie jest. Większość producentów zbagatelizowałaby problem i zamiotła go pod dywan. Samsung jednak postanowił działać…

Samsung wymieni smartfona

Południowokoreański producent obiecał, że w ramach specjalnej akcji wymieni wszystkie „wybuchowe” urządzenia. Zrobi to naturalnie bezpłatnie. Wystarczy zgłosić się do autoryzowanego serwisu. Cóż, postawa godna pochwały. Niestety, nie każdy śledzi branżowe serwisy informacyjne, przez co wiedza o możliwości wymiany nie dociera do wszystkich. Jeśli jegomość użytkuje smarfon nie wiedząc o problemie, który może wcale nie dotyczy jego urządzenia, może spotkać się ze swoim problemem. Jakim?

Samsung zablokuje zdanie wadliwe egzemplarze

Zgadza się – osoby, które nie zdecydują się na szybką wymianę urządzenia mogą obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku. Dlaczego? Otóż firma może zablokować smartfon uniemożliwiając jego codzienną eksploatację.

W mojej ocenie jest to działanie słuszne. Ba, sprowokuje to klienta do odwiedzenia serwisu, który poinformuje delikwenta o prowadzonej „wybuchowej” akcji. Niestety, wielu użytkownikom taka sytuacja wydaje się nie na miejscu. Jakie jest wasze zdanie?

Źródło: Reddit, GSMArena

 

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment