Galaxy S10

Po aktualizacji Galaxy S10 smartfon notorycznie się zawiesza

Najnowsza aktualizacja smartfona Galaxy S10 wniosła do systemu majowe poprawki bezpieczeństwa oraz usprawnienia aparatu. Niestety, update spowodował u wielu użytkowników problemy ze stabilnością urządzenia. W razie wystąpienia objawów takich jak zawieszenie ekranu czy brak reakcji na dotyk i przyciski jedynym wyjściem wydaje się restart urządzenia.

Galaxy S10
fot. Samsung

Każdy, absolutnie każdy gigant z segmentu mobilnego może zaliczyć wpadkę. Te mniejsze przechodzą w sieci bez echa, ale zdarzają się nieco poważniejsze problemy. W przypadku Samsunga mamy do czynienia z drugą opcją. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na aktualizację oprogramowania do wersji XXU1ASE5 zgłaszają występowanie problemów uniemożliwiających wygodną pracę z urządzeniem.

Problemowa aktualizacja Galaxy S10

Użytkownicy najnowszego flagowca południowokoreańskiego producenta skarżą się na poważne problemy związane z zawieszaniem się urządzenia. Co ciekawe, spektrum błędnie działających funkcji jest dość obszerne. Kłopotliwy okazuje się czytnik linii papilarnych, odbieranie połączeń, GPS, a nawet niektóre aplikacje. Pewna grupa użytkowników twierdzi, że sprzęt potrafi przez dłuższy czas nie wykazywać reakcji na przyciski fizyczne.

W teorii wystarczy uruchomić ponownie Galaxy S10, jednak nie zawsze można tego dokonać. Szczególnie trudne jest to w sytuacji, o której wspomniałem wcześniej, czyli braku reakcji na fizyczne przyciski.

Przyznam, że problem jest dość dotkliwy i reakcja Samsunga powinna być natychmiastowa. Niestety, na ten moment w temacie update’u likwidującego problemy jest cicho. Pozostaje mieć nadzieję na szybką poprawę tego stanu rzeczy. Jeśli wy również zostaliście dotknięci przez rzeczony błąd, możecie skonsultować sprawę w wątku na Reddicie.

Poprawnie działające smartfony z Androidem oraz iPhone’y znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Sammobile

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....