You are here
Po aktualizacji Galaxy S10 smartfon notorycznie się zawiesza artykuły News 

Po aktualizacji Galaxy S10 smartfon notorycznie się zawiesza

Najnowsza aktualizacja smartfona Galaxy S10 wniosła do systemu majowe poprawki bezpieczeństwa oraz usprawnienia aparatu. Niestety, update spowodował u wielu użytkowników problemy ze stabilnością urządzenia. W razie wystąpienia objawów takich jak zawieszenie ekranu czy brak reakcji na dotyk i przyciski jedynym wyjściem wydaje się restart urządzenia.

Galaxy S10
fot. Samsung

Każdy, absolutnie każdy gigant z segmentu mobilnego może zaliczyć wpadkę. Te mniejsze przechodzą w sieci bez echa, ale zdarzają się nieco poważniejsze problemy. W przypadku Samsunga mamy do czynienia z drugą opcją. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na aktualizację oprogramowania do wersji XXU1ASE5 zgłaszają występowanie problemów uniemożliwiających wygodną pracę z urządzeniem.

Problemowa aktualizacja Galaxy S10

Użytkownicy najnowszego flagowca południowokoreańskiego producenta skarżą się na poważne problemy związane z zawieszaniem się urządzenia. Co ciekawe, spektrum błędnie działających funkcji jest dość obszerne. Kłopotliwy okazuje się czytnik linii papilarnych, odbieranie połączeń, GPS, a nawet niektóre aplikacje. Pewna grupa użytkowników twierdzi, że sprzęt potrafi przez dłuższy czas nie wykazywać reakcji na przyciski fizyczne.

W teorii wystarczy uruchomić ponownie Galaxy S10, jednak nie zawsze można tego dokonać. Szczególnie trudne jest to w sytuacji, o której wspomniałem wcześniej, czyli braku reakcji na fizyczne przyciski.

Przyznam, że problem jest dość dotkliwy i reakcja Samsunga powinna być natychmiastowa. Niestety, na ten moment w temacie update’u likwidującego problemy jest cicho. Pozostaje mieć nadzieję na szybką poprawę tego stanu rzeczy. Jeśli wy również zostaliście dotknięci przez rzeczony błąd, możecie skonsultować sprawę w wątku na Reddicie.

Poprawnie działające smartfony z Androidem oraz iPhone’y znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Sammobile

Related posts

Leave a Comment