You are here
[Poradnik] Jak oglądać konferencję Apple WWDC 2019 poradniki Wydarzenia 

[Poradnik] Jak oglądać konferencję Apple WWDC 2019

Każdy fan Apple marzy o tym, aby wziąć udział w konferencji Worldwide Developers Conference, jednak nie każdy może spełnić marzenie. Dlatego też Sadownicy pozwalają śledzić event inauguracyjny za pośrednictwem sieci. Podpowiadamy, gdzie i na jakim sprzęcie będzie można obejrzeć WWDC 2019.

WWDC 2019
fot. Apple

Jeśli należycie do grona szczęśliwych dziennikarzy z zasobnym portfelem, którym udało się zdobyć akredytację na wydarzenie, opłacając wniosek kwotą 1599 dolarów, możecie pominąć ten poradnik. Podejrzewam jednak, że lwia część naszych czytelników nie będzie mogła pozwolić sobie na takie szaleństwa. Dlatego też postanowiłem udostępnić wam skromny zestaw informacji o tym, gdzie, kiedy i na jakich urządzeniach można oglądać Keynote tegorocznego WWDC.

WWDC 2019 — jak oglądać?

Worldwide Developers Conference tak naprawdę jest kilkudniowym wydarzeniem, które potrwa od 3 do 7 czerwca. Niemniej, to właśnie event inauguracyjny — Keynote stanowi najważniejszą jej część. To właśnie na rzeczonej konferencji Sadownicy prezentują swoje najświeższe nowości i najbliższe plany. Czego dokładnie możemy spodziewać się po prezentacji, przeczytacie TUTAJ. Poniżej znajdziecie informacje o tym, jak oglądać tegoroczny event.

Keynote WWDC 2019 rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 7 czerwca o godzinie 19 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem strony Apple. Stream bez problemu zadziała na przeglądarkach Safari, Chrome oraz Firefox. To oczywiście niejedyna opcja pozwalająca na oglądanie imprezy. Sadownicy udostępnili bowiem specjalną aplikację dedykowaną Worldwide Developers Conference.

Wszystko może wydawać się oczywiste, ale przypominam, że przez wiele lat śledzenie WWDC było możliwe jedynie przy użyciu przeglądarki Safari, a w późniejszym czasie przeglądarki Microsfotu. Apple, widząc popularność swojej konferencji, zdecydowało się otworzyć na fanów marki.

Jeśli nie znajdziecie czasu na śledzenie eventu, odwiedźcie nas w poniedziałkowy wieczór i wtorkowy poranek. Przygotujemy dla was solidną porcję informacji z WWDC 2019. Sprzęt Apple znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Related posts

Leave a Comment