Galaxy S4 Zoom – hybryda telefonu i aparatu

Co robi największy producent smartfonów na świecie, żeby nie spaść z piedestału? Wydaje milion wersji jednego – topowego smartfonu. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia nowej hybrydy Samsunga, czyli połączenie Galaxy S4 z telefonem. Jak to wygląda? Jakby na tylnej obudowie „S-czwórki” przyklejono aparat fotograficzny.
Samsung-Galaxy-S4-Zoom-Leak

Nowość od Samsunga ma posiadać 16 Mpix aparat fotgraficzny wyposażony w 10-krotny zoom optyczny, to naprawdę coś. Czyżby Samsung czuł zagrożenie ze strony Lumii? Cieszymy się, że producenci rozwijają swoje produkty o coraz lepsze rozwiązania, ale to już nie jest telefon, to aparat z funkcją komunikowania się.

RTEmagicC s4 zoom 2.png
Na dodatek tak właśnie wygląda. Zastosowana technologia przysłużyła się do pogrubienia urządzenia i Ci, którym nie pasowała wielkość Galaxy S4, teraz na pewno będą niezadowoleni. Bo ta hybryda na pewno nie zmieści się w kieszeni.

 

 

 

Nowość od Samsunga ma posiadać 4,3 calowy ekran Super AMOLED w rozdzielczości 960 x 540 pikseli (mało?), dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia do 64 GB.

RTEmagicC s4 zoom 1.jpeg
Wszystko będzie pracować pod kontrolą Androida Jelly Bean 4.2.2. z nakładką producenta TouchWiz UI.

Produkt ma zostać pokazany w Londynie 20 czerwca na konferencji Samsung Premiere 2013.

źródło: sammobile, techtastic

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...