You are here
Game of Thrones. Beyond the Wall — RPG dla smartfonów mobile News 

Game of Thrones. Beyond the Wall — RPG dla smartfonów

Fani serialowej serii „Gra o tron” mają powody do radości. Studio Behavior Interactive zapowiedziało właśnie mobilną produkcję osadzoną w rzeczonym uniwersum. Game of Thrones. Beyond the Wall, bo tak nazwano grę, zostanie udostępniona użytkownikom smartfonów z iOS i Androidem w modelu free-to-play.

Game of Thrones. Beyond the Wall
fot. Behaviour Interactive

Na urządzenia mobilne zmierza świeżynka, która może okazać się jedną z ciekawszych tegorocznych gier dla Androida i iOS. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy świeżo po zakończeniu finałowego sezonu „Gry o tron”, entuzjaści produkcji mogą odczuwać niedosyt względem historii z uniwersum. Gra, w której będziemy mogli stawić czoła zadaniom stojącym przed obrońcami Wielkiego Muru, pozwoli nam powrócić do świata stworzonego przez pisarza George’a R.R. Martina.

Game of Thrones. Beyond the Wall

Zabawa będzie skupiona na obronie Wielkiego Muru, które to zadanie zostanie nam powierzone jako dowódcy Nocnego Straży. Taktyczny RPG pozwoli nam brać udział w bitwach, w czym pomogą nam przeróżne jednostki bojowe oraz bohaterowie, których kojarzymy z serialu HBO. W Game of Thrones. Beyond the Wall pojawią się takie postaci jak Jon Snow Malisandre, Jaime Lanister czy Daenerys Targaryen.

Wspomniałem już, że gra będzie dostępna za darmo, ale muszę dodać, że pojawią się w niej mikropłatności. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących opłat za dodatki ani ich roli w postępach w grze. Choć mikrotransakcje często czynią zabawę nieuczciwą wobec osób, które „nie chcą płacić”, nie jest to regułą. Równie dobrze może okazać się, że za realne pieniądze nabędziemy jedynie dostęp do ekskluzywnych postaci oraz dodatkowych poziomów. Miejmy nadzieję, że płatnymi dodatkami nie okażą się skuteczne jednostki bojowe.

Już dziś możecie dokonać rejestracji w grze Game of Thrones. Beyond the Wall, dzięki której dowiecie się o postępach w tworzeniu produkcji oraz otrzymacie szansę na zgarnięcie jednej z nagród. Użytkownicy iPhone’ów powinni odwiedzić App Store, w którym dokonają rejestracji. W przypadku Androida należy wejść do Google Play.

Źródło: Beyondthewall

Related posts

Leave a Comment