You are here
Games with Gold na wrzesień – co nam da Microsoft? Gry konsole 

Games with Gold na wrzesień – co nam da Microsoft?

Wrzesień zapowiada się wyjątkowo interesująco dla wszystkich posiadaczy subskrypcji na usługę od Microsoftu. Gracze otrzymają bowiem całkiem interesujące produkcje – zarówno na obecną, jak i na poprzednią generacje konsol. Games with Gold na wrzesień wprawdzie nie jest tak „mocne”, jak oferta od Sony, ale i tak warto ściągnąć tytuły na swoje konsole.

Games with Gold na wrzesień
Fot. Microsoft

Sony dla swoich subskrybentów, korzystających z usługi PlayStation Plus, przygotowało na wrzesień dwa tytuły. Pierwszym z nich jest Batman: Arkham Night, a drugim Darksiders III. Widać więc, że Japończycy postawili na akcję w tym miesiącu, czego nie do końca można powiedzieć o Microsoft. Firma postanowiła bowiem lekko stonować i w swojej ofercie przedstawiła tytuły, które nie są już może „pierwszej świeżości”, ale dalej wciągają. Tylko w inny sposób, niż w przypadku gier od Sony.

Games with Gold na wrzesień

Jak więc prezentuje się oferta Games with Gold na wrzesień od Microsoft? Całkiem przyzwoicie, choć mamy tutaj do czynienia z tytułami, które większość graczy mogła już dawno przejść. Oczywiście to samo można powiedzieć o ofercie od Sony, bo przecież Batman oraz Darksiders to duże tytuły, więc bardziej zapaleni gracze mają je już za sobą. Jednak w przypadku Games with Gold na wrzesień sprawa wygląda trochę inaczej. Tutaj Microsoft udostępnia aż cztery pozycje i mogą z nich skorzystać posiadacze starszej generacji sprzętu, choć tylko w przypadku dwóch z nich. Sony o PlayStation 3 już „zapomniało”, a przynajmniej jeżeli chodzi o usługę subskrypcyjna.

Hitman – kompletny pierwszy sezon

Pierwszą i najważniejszą z gier z oferty Games with Gold na wrzesień, jest Hitman i jego pierwszy sezon. Przygody łysego Agenta 47 to odświeżenie serii i próba przywrócenia jej świetności, bo nie wszystkie z tytułów warte były ogrania. Ten akurat jest, choć fani marki zapewne już dawno to zrobili. Jednak ci, którzy nie mieli przyjemności spróbowania swoich sił w cichym eliminowaniu przeciwników, powinni spróbować swoich sił. Pierwszy i kompletny sezon Hitmana, dostępny jest od 1 do 30 września tego roku.

We were here

To niezależna produkcja, która powinna przypaść do gustu wszystkim miłośnikom zagadek logicznych i puzzli. Co ważne, tytuł nastawiony jest na działanie w kooperacji, czyli warto zaprosić do zabawy naszego znajomego. Akcja We Were Here dzieje się w tajemniczym, mroźnym zamczysku, gdzie na graczy czeka bardzo dużo zagadek logicznych tak, by dwóch graczy spotkało się w jednym miejscu. Produkcja powstała w niezależnym studio Total Mayhem Games i choć ma na karku już dwa lata, to dalej oferuje sporo doskonałej zabawy. Tytuł dostępny będzie w Games with Gold od 16 września do 15 października.

Earth Defense Force 2025

Produkcja Earth Defense Force 2025 dostępna będzie dla posiadaczy Xbox 360, ale oczywiście użytkownicy Xbox One także będą mogli spróbować w niej swoich sił. To tytuł, który nastawiony jest na szybką i efektowną akcję, bo gracz będzie musiał zmierzyć się tutaj z potężnymi siłami wroga. Gigantyczne robale nie dadzą mu nawet chwili wytchnienia, więc warto przygotować się na długie godziny efektownych potyczek. Earth Defense Force 2025 dostępne będzie od 1 do 15 września tego roku.

Tekken Tag Tournament 2

Ostatnim z tytułów, który będzie dostępny dla posiadaczy usługi, będzie Tekken Tag Tournament 2. To już swojego rodzaju klasyka wśród bijatyk. Namco Bandai tym razem postawiło na walki w grupach, więc produkcja idealnie nada się na wszelkiego rodzaju imprezy ze znajomymi. Tekken Tag Tournament 2 dostępny będzie do ściągnięcia od 16 do 30 września.

Nowe gry oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Microsoft / Xbox / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment