You are here
Games With Gold w październiku – co dostaną użytkownicy Xbox? Gry konsole 

Games With Gold w październiku – co dostaną użytkownicy Xbox?

Wiemy już, jakie tytuły zawitają do Games With Gold w październiku, czyli poniekąd usługi od Microsoft, która skierowana jest do posiadaczy Live Gold na Xbox. Tym razem firma postawiła na różnorodność, bo każda z produkcji jest zupełnie od siebie inna, co oczywiście może cieszyć, choć także pokazuje, że firma dba o swoich klientów. Co takiego dostaną w październiku?

Games With Gold w październiku
Fot. Game Freak / Tembo the Badass Elephant

Posiadacze Live Gold od Microsoft, podobnie jak posiadacze subskrypcji PlayStation Plus, co miesiąc dostają dostęp do darmowych gier. Obie firmy poniekąd ze sobą rywalizują, choć najwięcej zyskują na tym oczywiście gracze. Microsoft tym razem jednak poskąpił „wielkich” tytułów, ale te, które zostaną już niedługo udostępnione i tak powinny przypaść do gustu większości graczy. Co dokładnie trafi w ich ręce?

Games With Gold w październiku

Oferta Games With Gold w październiku jest, jak już wspomnieliśmy, wyjątkowo zróżnicowana. W zeszłym miesiącu było całkiem przyzwoicie, bo gracze dostali między innymi pierwszy, kompletny sezon Hitman oraz Tekken Tag Turnament 2. Teraz zróżnicowanie tytułów zdaje się być znacznie większe, ale i same gry są znacznie… mniejsze. Chodzi bardziej o to, że zostały przygotowane przez mniejsze studia, co wcale nie musi oznaczać, że będą gorsze jakościowo. Choć patrząc na te produkcje obawiamy się, że niewiele osób się na nie skusi. Oto, co zawita do Games With Gold w październiku.

Tembo the Badass Elephant

Zaczynamy od prostej platformówki, która została przygotowana przez studio Game Freak. Zadaniem gracza będzie walka z przestępcami, a najciekawsze jest tutaj to, że przyjdzie mu sterować… słoniem. Tak, najprawdziwszym słoniem, który ma jednak trochę wyjątkowych zdolności. Całość została utrzymana w ciekawym, komiksowym klimacie i z pewnością gra spodoba się miłośnikom nieskomplikowanych rozgrywek. Tytuł będzie można ściągać na konsolę Xbox One od 1 października do 31 października.

Friday the 13th: The Game

Kolejną produkcją przeznaczoną tylko dla użytkowników Xbox One będzie Friday the 13th: The Game i jak można się domyśleć, to tytuł oparty na serii filmów. Nie jest to specjalnie wybitny tytuł, ale skoro pojawił się „za darmo”, warto sprawdzić do na własne skórze. Będzie można go pobierać od 16 października do 15 listopada.

Disney Bolt

Ten tytuł skierowany jest do posiadaczy zarówno Xbox One, jak i Xbox 360. To także kolejna produkcja, która oparta jest na filmowym pierwowzorze, choć w zupełnie innym klimacie, niż ta opisana wyżej. Proste, nieskomplikowane, ale zabawne. W sam raz dla młodszego odbiorcy. Do ściągnięcia od 1 października do 15 października.

Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

Ostatni z tytułów to już poniekąd klasyka. Jeżeli komuś brakuje wyjątkowo widowiskowych walk z wieloma przeciwnikami na raz, to od 16 października do 31 października będzie mógł ściągnąć tytuł na swoją konsolę i wrócić do wykreowanego przez Ninja Team tytułu.

Nowe gry oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Microsoft / YouTube / Opacowanie własne

Related posts

Leave a Comment