You are here
PS Plus na październik – Sony wie, co robi, by zachęcić fanów Gry konsole 

PS Plus na październik – Sony wie, co robi, by zachęcić fanów

Sony wie jak dbać o swoich subskrybentów, bo ich nowa oferta PS Plus na październik prezentuje się wyjątkowo dobrze. Przynajmniej, jeżeli chodzi o jeden z tytułów, który znalazł się na liście gier, którą użytkownicy dostaną do swojej dyspozycji, o ile oczywiście regularnie opłacają dostęp do usługi. Co dokładnie przygotowało Sony?

PS Plus na październik
Fot. Sony PlayStation / Oferta PS Plus na październik

Wczorajszy dzień pełen był niespodzianek dla fanów produkcji od Naughty Dog. Ogłoszono bowiem, kiedy odbędzie się premiera ich najnowszego dzieła, czyli The Last Of Us 2. Na to przyjdzie wszystkim fanom poczekać do lutego, ale wbrew pozorom, to nie tak odległa data, jak można się było spodziewać. Więcej o tej konkretnej produkcji przeczytacie we wpisie, który znajdziecie na końcu tego artykułu. Przejdźmy teraz do oferty dla subskrybentów PlayStation Plus.

PS Plus na październik

Jak więc wygląda oferta PS Plus na październik? Sony chyba nie mogło postąpić inaczej i pierwszym z dwóch tytułów, który może zagościć u posiadaczy konsoli PlayStation 4, będzie pierwsza część The Last Of Us. To już klasyka i nie boimy się tego sformułowania. Tytuł, który po prostu trzeba znać. Przecież to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji konsoli od Sony, która została także zremasteryzowana i pojawiła się w odświeżonej wersji na PlayStation 4. Drugą z produkcji będzie gra sportowa dla fanów sportu, który nie jest specjalnie w Polsce popularny. Mowa o baseballu, czyli MLB The Show 19. Tak o obu tytułach mówi samo Sony.

The Last of Us Remastered

Gra, której nie trzeba przedstawiać, jeden z największych hitów ostatnich lat, doceniony przez najbardziej wymagających graczy, z oceną 95 na Metacritic. Pierwsza część kultowej gry opowiada historię dwójki bohaterów: Joel’a i Ellie, którzy muszą odbyć niezwykle niebezpieczną podróż przez postapokaliptyczną Amerykę. Pozycja obowiązkowa, szczególnie ze względu na zbliżającą się premierę The Last of Us II, która została zaplanowana na 21 lutego 2020.

MLB The Show 19

Niesamowite pojedynki baseballowe, szybkie mecze, a także rywalizacja w sieci z zawodnikami z całego świata. To i wiele innych atrakcji dostarcza symulator jednego z najbardziej popularnych sportów w Stanach Zjednoczonych. Propozycja zarówno dla fanów tego sportu jak i osób, które nie miały okazji spróbować swoich sił. Emocje i świetna zabawa gwarantowane!

Oferta będzie dostępna dla subskrybentów od 1 października tego roku. Skorzystacie?

Nowe gry oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony PlayStation informacja prasowa / Naughty Dog / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment