GameStick – konsola mieszcząca się w dłoni

Po pozytywnej akcji zbiórkowej przeprowadzonej na Kickstarterze miniaturowa konsola oparta na Androidzie doczeka swojej premiery już 30 września.

Po sukcesie Ouyi na rynku, ukaże się kolejna konsola działająca na systemie Android. Stworzone przez PlayJam urządzenie wyceniono na 79.99 dolarów (około 260 zł). Zważywszy na to, że sprzęt jest nieco tańszy od konkurencyjnej konsoli, może osłabić pozycję Ouyi.

Osoby, które wpłaciły kwotę gwarantującą otrzymanie swojego egzemplarza przed premierą mogą już zapoznać się z urządzeniem, reszta musi jeszcze sprawdzić swoją cierpliwość i poczekać na zakup do 30 września.

Niepozorna konsola kryje w sobie wyjście HDMI, da się ją wsadzić do kieszeni, a dodatkowo zapłacimy za nią… aż o 20 dolarów mniej niż za sprzęt konkurencyjnej firmy. Gdy zdecydujemy się zamówić ten malutki gadżet otrzymamy pada z Bluetooth oraz dodatkowe bonusy w postaci: stacji dokującej i pokrowca, dzięki któremu będziemy mogli przenosić naszego GameSticka. Jest to dość dziwne posunięcie ze strony PlayJam, zważywszy na to, że konsolę da się schować do kieszeni.

Na swoją kolej czekają jeszcze inne urządzenia oparte na systemie Android, wiec z osądami, kto zostanie królem tego segmentu konsol musimy się jeszcze trochę wstrzymać.

http://www.youtube.com/watch?v=QlNjIzNZh4o

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...