Samsung Gear S3

Samsung Gear S3 w drodze – znamy datę premiery

Samsung podał do wiadomości publicznej informację o dokładnym terminie premiery trzeciej odsłony smart zegarka Gear S, czyli S3. Odwiedzający Berlińskie IFA będą zachwyceni.

Samsung Gear S3

Zgadza się – najnowszy czasomierz południowokoreańskiego producenta zostanie pokazany na zbliżających się targach IFA w Niemczech. Nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem, gdyż Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że gorące premiery odbywają się własnie podczas wspomnianych targów elektroniki użytkowej.

31 sierpnia

Fani inteligentnych zegarków powinni zapamiętać tę datę, gdyż właśnie wtedy Koreańczycy pokażą najnowszy produkt z kategorii urządzeń ubieralnych – Gear S3.

Niestety lub „stety” – kwestia podejścia, Samsung postanowił mocno strzec tajemnic dotyczących wspomnianego zegarka. Pewne jest właściwie tylko to, że będziemy mieli do czynienia z okrągłą konstrukcją i autorską (aktywną) koroną. Sama grafika (gif) będąca bezpośrednią zapowiedzią premiery również nie zdradza żadnych szczegółów. Cóż, do eventu pozostały jeszcze dwa tygodnie i prawdę mówiąc wątpię w to, ze Samsungowi uda się zapobiec przez ten czas jakimkolwiek przeciekom. Z tego też powodu warto śledzić w najbliższym czasie internetowe źródła, w tym nasze Vipmultimedia.

Nie mniej jednak w sieci pojawiło się kilka przypuszczeń, o których warto wspomnieć. Okazuje się bowiem, iż Samsung szykuje najprawdopodobniej aż trzy wersję zegarka. Poza standardową opcją, może pojawić się także model dedykowany sportowcom, a więc cechujący się wzmożoną odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wyposażoną w barometr oraz moduł GPS. To nie wszystko – trzeci wariant ma być produktem ekskluzywnym, który mógłby rywalizować z najdroższymi wariantami Apple Watcha.

Będzie sukces?

Biorąc pod uwagę to jak ciepło został przyjęty poprzedni model, sukces S-trójki wydaje się jedynie kwestią czasu. Oczywiście pod warunkiem, że Samsung przyłoży się do wykonania wspomnianego modelu. To jednak nie jedyny punkt w który może przesądzić o porażce lub sukcesie, gdyż równie ważne mogą okazać się ceny sprzętu. Jeśli będą zbyt wysokie, odbije się to na wynikach sprzedaży.

Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak tylko poczekać do czasu oficjalnej premiery Samsunga Gear S3.

Źródło: Samsung, Twitter.

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...