Sims 4 patch slide

Gender Bender dotarło do The Sims 4 – Electronic Arts znosi ograniczenia płci

Czwarta odsłona gry „The Sims” doczekała się kolejnej aktualizacji. Tym razem nie mamy jednak co liczyć na zestaw nowych mebli czy elementy garderoby, ale na zniesienie ograniczeń między płciami.

Sims 4 patch slide

Dotychczas w „Simsach” istniał jasny podział ze względu na płeć. Co prawda można było stworzyć mało męskiego Sima czy przypakowaną Simkę jednak gracze ograniczeni byli proponowanym przez grę zestawem ubrań i dodatków związanych z wybraną przez nich płcią. Nowa darmowa łatka znosi wspomniane ograniczenia i właśnie ten fakt sprawia, iż aktualizację z perspektywy poprzednich odsłon serii należy zaliczyć do tych przełomowych.

Teraz każdy będzie mógł ubrać swojego Sima we wszystkie znajdujące się w grze ubrania, wybrać mu dowolną fryzurę, sposób poruszania się czy głos (łącznie ponad 700 przedmiotów). Będziemy mogli też zdecydować czy stworzona przez nas postać będzie mogła zajść w ciążę, zapładniać innych czy nie robić żadnej rzeczy z powyższych. Pojawi się również opcja wyboru pomiędzy siusianiem na stojąco lub na siedząco. Powyższe zmiany wprowadzone zostaną nie tylko w podstawowej wersji gry, ale również we wszystkich dodatkach, które zdążyły do tej pory zadebiutować na rynku.

Serię „The Sims” tworzy zróżnicowany zespół pragnący dotrzeć do różnych odbiorców. Chcemy pozwolić graczom na pełną kreatywność, szczególnie gdy chodzi o wyrażanie siebie poprzez naszą grę – tak developerzy tłumaczą wypuszczenie darmowego uaktualnienia.

Twórcy ujawnili, iż łatka wymagała rocznej pracy, podczas której trzeba było dostosować „męską” zawartość do kobiecych postaci (i odwrotnie).

http://www.youtube.com/watch?v=56eTF7fI_u4

Z pełną listą zmian, które wprowadza łatka zapoznać się możecie, odwiedzając ten adres. Więcej informacji o „The Sims 4” znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Chcecie, aby moda na gender szerzej zagościła w branży elektronicznej rozrywki?

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...