Google Flights 750x300

Tani lot skrojony na miarę potrzeb – poznajcie Google Flights

Podróż samolotem nie musi być droga, zaś wyszukanie odpowiedniej oferty trudne. Udowadnia to ostatnia usługa giganta z Mountain View – Google Flights.

Google Flights 750x300

To, że latanie może być „tanie”, wie każdy, kto poszukiwał atrakcyjnych połączeń. Niestety znalezienie oferty jest zazwyczaj niezwykle trudne i wiąże się z koniecznością przeszukiwania kilkudziesięciu stron z promocjami i to bez gwarancji, że takowa spełni nasze oczekiwania. Utopijną wizją wydawało się narzędzie pozwalające w prosty sposób wykonać powyższą czynność nie tracąc przy tym czasu. Okazuje się, że takowe powstało i należy do amerykańskiego koncernu…

Poznajcie Google Flights

Usługa działa zarówno w przeglądarce, jak i w smartfonie. Na wstępie określamy interesujące nas czynniki, tj. Kierunek lotu, daty, liczbę osób czy warunki panujące na pokładzie (Wi-Fi, gniazdo ładowania).  Następnie algorytm wyszuka dla nas najkorzystniejsze połączenia i zaprezentuje w dogodny sposób.

Szybko, prosto wygodnie i jak się okazuje tanio. Flights analizuje także historię zmian w cenach biletów, przez co potrafi z dużą dokładnością przewidzieć, kiedy koszty podróży wzrosną tudzież spadną.

W mojej cenie jest to narzędzie wprost idealne, przynajmniej w założeniach. W najbliższych dniach będę regularnie zestawiał wyniki GF z tymi uzyskanymi w tradycyjny „manualny” sposób – dopiero wtedy mając pewny obraz sytuacji moja ocena będzie miarodajna.

Źródło: Google Blog

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...