You are here
Nowe MacBooki jeszcze w tym miesiącu – znamy dokładną datę premiery News 

Nowe MacBooki jeszcze w tym miesiącu – znamy dokładną datę premiery

Dzięki nieoficjalnym informacją pochodzących od serwisu ReCode, poznaliśmy datę premiery kolejnych komputerów przenośnych z logiem nadgryzionego jabłka. Czy przeciek możemy uznać za pewnik?

MacBook 750x300

Wspomniany serwis uznawany jest za powszechnie wiarygodny, a co za tym idzie – informacje przezeń podawane w większości przypadków stają się później faktami. W przypadku daty premiery MacBooków poza „wysokim prawdopodobieństwem”, do doniesień możemy dodać wstępne potwierdzenie u źródła, czyli samego Apple.

Nie przedłużając…

Event, na którym gigant z Cupertino pokaże kolejne laptopy odbędzie się już 27 października. Rzekłbym – rychło w czas. Firma od zdaje się trwać w miejscu, przynajmniej w kwestii komputerów osobistych MacBook. Delikatna ewolucja i brak rewolucyjnych zmian dają się we znaki fanom marki, którzy chcieliby zmienić swój sprzęt na nowocześniejszy.

Czym zaskoczą nowe MacBooki? To pozostaje tajemnicą, ale mówi się o nowych ekranach oraz potężnych zmianach w samej konstrukcji. Wśród typowanych ficzerów znalazł się dotykowy panel OLED, którego zadaniem byłoby wspieranie zadań wykonywanych przy pomocy klawiatury.

Źródło: Recode

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment