You are here
Google Photos — 100 milionów aktywnych userów to świetny wynik News 

Google Photos — 100 milionów aktywnych userów to świetny wynik

Wyszukiwarkowy gigant pochwalił się właśnie imponującymi liczbami dotyczącymi usługi Google Photos. Liczba użytkowników tytułowego serwisu robi wrażenie, ale nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem.

GooglePhotos1

Czytając moje teksty, zapewne zauważyliście, iż jestem zagorzałym fanem korporacji z Mountain View. Nie oznacza to jednak, że każdy produkt firmy jest dla mnie jedynym słusznym wyborem. Z powodzeniem korzystam również z usług konkurencji. Przykładem będzie tutaj pakiet biurowy Office  czy choćby miejsce do przechowywania zdjęć. Wcześniej byłem zadowolonym userem flickr, następnie chmury OneDrive, lecz finalnie powróciłem do produktu Google.

Zdjęcia w nowej odsłonie oferują wszystko to, czego może szukać przeciętny, choć nie tylko użytkownik sieci. Pełny backup, kolekcje, kolaże, zaawansowane wyszukiwanie i co ważne nielimitowana przestrzeń na fotki (do 16 Mpix bez kompresji)… Chyba nie muszę wymieniać dalej?

GooglePhotos2

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, doszedłem do wniosku, iż Google Photos jest usługą kompletną i działającą dokładnie tak, jak chcę. Pomyśleć, że w taki sposób myśli aż 100 milionów podobnych mi jegomościów tudzież niewiast.

Naturalnie nie bez znacznie dla sukcesu “zdjęć” ma tutaj pełna integracja z mobilną platformą systemową Android. W przypadku niektórych urządzeń standardowa aplikacja galerii została zastąpiona właśnie klientem dedykowanym opisywanej usłudze. To samo w sobie znacząco zwiększa zasięg Google Photos.

Właściwie nie obawiam się o przyszłość usługi i jestem pewnym, że nie będzie tutaj failu, którym bez wątpienia okazał się serwis społecznościowy Google Plus, znany też jako “miasto duchów”. Zgodzicie się ze mną?

Źródło: Google Blog

________________________________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment