GPX slide

GPX Ferrari Edition – kontroler firmy Thrustmaster inspirowany Formułą 1

Fani sportów motorowych już odliczają dni do rozpoczęcia pierwszej rundy wyścigów „Formuły 1”, której inauguracja ustalona została na 20 marca. Jeśli nie posiadacie w sobie pokładów cierpliwości, możecie przyspieszyć czekanie, „odpalając” symulator i z padem w ręku rozkoszować się ulubionym sportem odrobinę wcześniej.

GPX slide

„GPX Ferrari Edition” – nowy kontroler firmy „Thrustmaster” inspirowany „Formułą 1” zdaje się być wprost idealny do tego typu zadań. Na takie odczucia wpływ ma to, iż sprzęt przez ergonomiczny kształt oraz swoją kolorystykę „Musetto” (GPX) przypomina miniaturowy bolid „F1”. Według zapewnień producenta urządzenie ma się sprawdzić nie tylko w symulatorach, ale również i innych gatunkach gier, co zawdzięcza precyzyjnym triggerom oraz pokryciu uchwytu i gałek analogowych antypoślizgową powłoką, której zadaniem jest zwiększenie dokładności sterowania.

Ciekawą funkcjonalnością jest zastosowanie w padzie systemu wibracji „Immersion” – na jednej stronie urządzenia zamontowano silniczek generujący niskie częstotliwości, natomiast na drugiej – wysokie. Celem zastosowania takiego rozwiązania było umożliwienie dokładnego określenia zagrożenia. Dla wygody użytkowników producent umieścił w obudowie kontrolera przycisk „Xbox Guide” wraz z LED-owym podświetleniem liczby graczy oraz buton odpowiedzialny za swobodne przełączanie się pomiędzy uruchomionymi grami a menu konsoli. Zwieńczeniem pada jest logotyp i autograf Fernando Alonso. Wspomniane elementy docenić powinni wszyscy fani „Scuderii Ferrari”.

GPX screen

Kontroler „Thrustmaster GPX Ferrari Edition” dedykowany jest platfomom: „PC” oraz „Xbox 360” i został wyceniony na kwotę 200 zł.

Więcej informacji o urządzeniu uzyskacie, odwiedzając stronę producenta, którą znajdziecie tutaj.

Źródło: Thrustmaster

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie kontroler Thrustmaster GPX Ferrari Edition w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...