Gramytatywnie 2013 – granie w gry pomaga potrzebującym

W najbliższą sobotę startuje druga edycja akcji charytatywnej „Gramytatywnie”. W tym roku fundusze uzbierane z przedsięwzięcia przeznaczone zostaną na leczenie Bartka, który przyszedł na świat z zespołem Fallota.

Kwota, która usatysfakcjonuje autorów projektu oscyluje w granicach 20 tys. zł. W tym celu organizowany jest całodobowy maraton gier wideo, podczas którego testowane będą najnowsze konsole Microsoftu oraz Sony, nowych właścicieli znajdą setki gier i gadżetów czy przeprowadzonych zostanie kilka walk Mortal Kombat wraz z widzami. Oczywiście atrakcji ma być znacznie więcej. Bartka wspomóc można, biorąc udział w aukcjach charytatywnych, w których do wygrania będą atrakcyjne przedmioty m. in.: edycja kolekcjonerska Diablo 3, czy zestaw lotnika World of Warplanes. Wszystkie aktualne aukcje znajdziecie tutaj. Istnieje, także możliwość wpłacania pieniędzy bezpośrednio do gramytatywnej skarbonki.

http://www.youtube.com/watch?v=Xavsj0Y4Im8#t=170

Transmisję z wydarzenie śledzić można od 30 listopada od godziny 10 pod tym adresem. Gdyby nastąpiła awaria serwerów, przekaz będzie można obejrzeć z alternatywnego źródła. Więcej informacji, o tym czym właściwie jest projekt „Gramytatywnie” odszukać można na tej stronie.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się, w akcję.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...