Gramytatywnie 2013 – granie w gry pomaga potrzebującym

W najbliższą sobotę startuje druga edycja akcji charytatywnej „Gramytatywnie”. W tym roku fundusze uzbierane z przedsięwzięcia przeznaczone zostaną na leczenie Bartka, który przyszedł na świat z zespołem Fallota.

Kwota, która usatysfakcjonuje autorów projektu oscyluje w granicach 20 tys. zł. W tym celu organizowany jest całodobowy maraton gier wideo, podczas którego testowane będą najnowsze konsole Microsoftu oraz Sony, nowych właścicieli znajdą setki gier i gadżetów czy przeprowadzonych zostanie kilka walk Mortal Kombat wraz z widzami. Oczywiście atrakcji ma być znacznie więcej. Bartka wspomóc można, biorąc udział w aukcjach charytatywnych, w których do wygrania będą atrakcyjne przedmioty m. in.: edycja kolekcjonerska Diablo 3, czy zestaw lotnika World of Warplanes. Wszystkie aktualne aukcje znajdziecie tutaj. Istnieje, także możliwość wpłacania pieniędzy bezpośrednio do gramytatywnej skarbonki.

http://www.youtube.com/watch?v=Xavsj0Y4Im8#t=170

Transmisję z wydarzenie śledzić można od 30 listopada od godziny 10 pod tym adresem. Gdyby nastąpiła awaria serwerów, przekaz będzie można obejrzeć z alternatywnego źródła. Więcej informacji, o tym czym właściwie jest projekt „Gramytatywnie” odszukać można na tej stronie.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się, w akcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...