GTA: San Adreas na urządzeniach mobilnych!

Studio Rockstar zapowiedziało pojawienie się tytułowej gry na platformy mobilne: Android, iOs i co zaskakuje Windows Phone. Zazwyczaj od pierwszych informacji do wydania produkcji mijają miesiące lub lata. Nie tym razem, gdyż twórcy twierdzą, że GTA: SA pojawi się w sklepach z aplikacjami jeszcze w tym roku.

gta750x300

Wygląda na to, że Rockstar zamierza zrobić swoim fanom wielki prezent świąteczny i to nie byle jaki. Możliwość zakosztowania rozrywki w postaci gry w jedną z kultowych produkcji jest łakomym kąskiem. Firma poniekąd kontynuuje tradycję wypuszczania na rynek mobilnych wersji dawnych PC-owych hitów. Czy to znaczy, że mamy do czynienia z kolejną „przeportowaną” grą?

Skądże znowu, tym razem studio obiecuje, że produkcja zostanie odpowiednio przystosowana do obsługi dotykiem na smartfonach oraz tabletach. To nie wszystko, gdyż jak twierdzi Rockstar w SA będziemy mogli zaobserwować o wiele lepszą grafikę, kolory, a nawet szczegółowość modeli. Nie wiem jak was, ale mnie to przekonuje.

Najlepsze jest jednak to, że Grand Theft Auto: San Andreas trafi na wszystkie mobilne platformy, co powinno cieszyć szczególnie posiadaczy smartfonów z mobilnymi okienkami. Ci zazwyczaj byli pomijani przy wydawaniu topowych produkcji. 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...