integral750x300

Integral USB – zabezpiecz swojego pendrive’a 256-bitowym szyfrowaniem AES

Zakładam, że posiadacie własną pamięć przenośną w postaci pendrive’a. W takim razie odpowiedzcie sobie na jedno pytanie. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad bezpieczeństwem danych zapisanych na urządzeniu?

integral750x300

Niektórzy z was odpowiedzą twierdząco, od razu wyliczając metody zabezpieczenia plików. Pozostała część żyje w błogiej nieświadomości, mając nadzieję, że ich pendrive’a nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce. Takie podejście nie jest dobre, szczególnie, że w tym przypadku zwiększenie bezpieczeństwa nie jest wielkim kosztem, a gwarantuje, że nasze „prywatne” fotki nie trafią do sieci, po zgubieniu pamięci.

Firma Integral ma ciekawą propozycję dla osób chcących zabezpieczyć cenne dane – Pamięć USB 360SECURE.

Idea działania opisywanego pendrive’a jest prosta. Nie uzyskamy dostępu do danych na nim zapisanych bez podania zdefiniowanego wcześniej hasła. Te musi się składać z minimum 8 znaków (max 16) i jest szyfrowane za pomocą 256-bitowego klucza AES. To gwarantuje, że nikt niepowołany nie zapozna się z zawartością naszej pamięci USB. W przypadku podania błędnego hasła, za szóstym razem nastąpi reset urządzenia.

Decydując się na zakup Integral USB 360SECURE możemy wybrać rozmiar pamięci. Dostępne warianty to 8,16 oraz 32 GB. Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...