GT Polonia slide

[Gran Turismo Polonia 2016] Fani aut mieli powody do zadowolenia

Osoby, które pomiędzy 30 czerwca a 2 lipca odwiedziły „Tor Poznań” miały możliwość zobaczyć na żywo samochody takich potentatów branży motoryzacyjnej jak: „Ferrari”, „Lamborghini”, „Maserati” czy „Porsche”. Wspomniane atrakcje towarzyszyły tegorocznej edycji „Gran Turismo Polonia”, która przyciągnęła dzikie tłumy.

GT Polonia slide

Od czwartku 30 czerwca do soboty 2 lipca na wszystkich odwiedzających „Tor Poznań” czekała nie lada gratka. Fani czterech kółek mogli na własne oczy zobaczyć oraz usłyszeć w akcji najlepsze i najszybsze auta na świecie. Wśród prawie 170 samochodów, które pojawiły się na imprezie królowała marka „Ferrari”, choć na poznańskim torze pojawiły się również: „Lamborghini”, „Maserati” czy „Porsche”.

Oczywiście wydarzenie nie skupiło się wyłącznie na samych ekskluzywnych autach. Organizatorzy zadbali, też o inne atrakcje z najwyższej półki w postaci: win, szampanów, szwajcarskich zegarków klasy premium, a nawet jachtów.

GT Polonia Screen 2

Powodów do narzekania nie mieli również ci, którzy weekend lubią spędzać w rodzinnym gronie. Równolegle do motoryzacyjnych niespodzianek przez cały czas trwał rodzinny piknik, a najmłodsi uczestnicy wydarzenia mieli okazję poszaleć na trampolinach i zjeżdżalniach. W chwilach przerwy od zabawy można było zregenerować siły w licznych punktach gastronomicznych rozmieszczonych w okolicy.

Z kolei na dorosłych czekała „Arena Bohaterów”, gdzie mogli wysłuchać opowieści strażaków, żołnierzy czy policjantów o ich codziennej pracy lub skoczyć na bungee.

GT Polonia Screen

„GT Polonia” było także doskonałą okazją do zaznajomienia się z najnowszymi akcesoriami samochodowymi. Wyróżniającym się producentem, który pojawił się na imprezie, było „DOD” – firma produkująca kamerki samochodowe i motocyklowe. Dla Tajwańczyków był to oficjalny debiut na polskim rynku. Z tej okazji na zorganizowanej w piątek (1 lipca) konferencji prasowej kilka słów zdecydował się powiedzieć Dean Tsai, Director Overseas Sales Division w „DOD”. Tsai w trakcie prezentacji opowiedział o firmie oraz reagował na pytania zadawane przez dziennikarzy i publiczność.

Dobrych humorów uczestnikom „Gran Turismo Polonia 2016” nie zepsuła nawet sobotnia ulewa, która uderzyła tuż przed zakończeniem imprezy. Poniżej możecie się zapoznać z wywiadem, który udzielił kierowca „Ferrari” z ewentu „GT Polonia 2016”:

http://www.youtube.com/watch?v=w0YaeSMkRKo

Więcej informacji na temat wydarzenia uzyskacie, odwiedzając oficjalną stronę internetową „Gran Turismo Polonia 2016”.

Źródło: Granturismopolonia.pl, DOD

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...