GRID 2 z darmowym DLC – wspomnienie Destruction Derby

GRID 2 – ścigałka od Codemasters doczeka się darmowego dodatku DLC w postaci nowego trybu rozgrywki – Demolition Derby.

W połowie lat 90-tych swój początek miała seria gier o nietypowych wyścigach samochodowych – Destruction Derby. Doskonale pamiętam, że był to jeden z pierwszych tytułów na PC, w które dane mi było zagrać. Seria zyskała spore grono fanów, a ostatnia część miała swoją premierę w roku 2004. Codemasters próbowało zdobyć fanów poprzedniczki wydając niejako duchowego następcę – Dirt: Showdown. Produkcja jednak nie zdobyła takiego uznania, jakiego oczekiwaliby  twórcy.

„Mistrzowie Kodu” niezrażeni chłodnym przyjęciem tytułu postanowili ponowić przygodę z „areną wraków” i dla swojego najnowszego dziecka – GRID 2 przygotowało darmowy dodatek DLC. Na ten moment Demolition Derby ukazało się w usłudze Xbox Live oraz na Steamie. Posiadacze PS3 swojej wersji spodziewać się mogą w przyszłym tygodniu. DLC dodaje m.in. tryb hardcore, podniesienie maksymalnego możliwego do osiągnięcia levelu do 99 poziomu, nowy samochód (Jupiter Eagleray Mk5) oraz dwie trasy wytyczone na stadionie w Detroit.

Jeśli stęskniliście się za odgłosem rozpryskujących się szyb oraz wgniatanej blachy, to obok trybu demolowania samochodów rywali przy użyciu własnej bryki nie możecie przejść obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...