Nowe miasto z GTA doczekało się mapy 3D

Swego rodzaju tradycją stało się już tworzenie przez fanów mapy nowego miasta, gdy na horyzoncie widnieje kolejna odsłona Grand Theft Auto. Tym razem jednak zaskoczyli wszystkich i do naszej dyspozycji oddali ją nam w pełnym trójwymiarze.

Miłośnicy serii GTA przygotowując mapy świata produkcji Rockstar Games, opierają się  na screenach, trailerach czy zdjęciach prawdziwych miejsc, do których nawiązuje gra. Do tej pory były one płaskie jak naleśnik, jednak wraz z premierą nowej odsłony twórcy przenieśli miasto w pełne 3D.

Należy przy tym pamiętać, że mapa nie jest oficjalnym tworem studia, a produktem fanów, więc może się różnić od finalnej wersji miasta, którą będziemy mogli zwiedzić w grze. Uważnie przyglądając się pracy cyfrowych kartografów możemy dostrzec, że tereny na których odbywać się będzie rozgrywka, w ¼ to obszary wiejskie, leśne i tym podobne. To zdecydowanie wyróżnia się na tle czwartej części i bardziej przypomina San Andreas niż Liberty City.

Jak będzie wyglądać miasto stworzone przez „Gwiazdy Rocka”? Dowiemy się w dniu premiery, czyli 17 września. Natomiast wszystkich zainteresowanych mapką 3D zapraszam tutaj.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...