You are here
GRID Autosport trafi do Google Play po dwóch długich latach oczekiwania Gry mobile 

GRID Autosport trafi do Google Play po dwóch długich latach oczekiwania

Mobilna produkcja growa GRID Autosport zadebiutowała w App Store jeszcze w 2017 roku. Wersja dla smartfonów z Androidem miała pojawić się nieco później. Niestety, mijały miesiące, a o premierze gry wyścigowej nikt nawet nie wspominał. Teraz po około dwóch latach Codemasters zapowiada debiut w Google Play. Ten zaplanowany jest na 26 listopada 2019 roku.

GRID Autosport
fot. Feral Interactive (Twitter)

Oczekiwania fanów elektronicznej rozrywki dobiegają końca. Gra GRID Autosport trafi do użytkowników smartfonów oraz tabletów pracujących pod kontrolą systemu Android już za niespełna tydzień. To istotna dla mobilnej branży growej premiera. Nie mamy bowiem do czynienia z pierwszą lepszą grą free-to-play lub jak kto woli, pay-to-win. Tytułowy GRID to produkcja premium.

GRID Autosport dla Androida już 26 listopada

GRID Autosport pojawił się w App Store w 2017 roku. Za przyjemność zabawy z produkcją trzeba dziś zapłacić 47,99 zł. Kwota tylko na pozór wydaje się wysoka. To dopracowany w każdym calu tytuł, który dostarcza niesamowitej radości z grania. Sęk w tym, że do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy otrzymamy możliwość sprawdzenia gry na smartfonach z Androidem. Oczekiwania dobiegły jednak końca. Wydawca potwierdził datę premiery w Google Play.

Tytułowa ściganka za debiutuje na platformie Google 26 listopada. Nie znamy niestety przybliżonej ceny GRID Autosport. Pewne jest natomiast to, że granie będzie darmowa, ale chyba nikt tego nie oczekiwał. Z drugiej jednak strony, rzeczona forma monetyzacji, oznacza brak irytujących reklam i ciągłego przypominania o możliwości zostawienia w grze realnych pieniędzy.

Źródło: Feral InteractiveAndroid Central

Related posts

Leave a Comment