GTA 5 – prezentacja gameplaya oraz plotki dotyczące wersji na PC

Polowanie na jelenie, jazda na skuterze wodnym, gra w golfa, tuningowanie aut, sceny rodem z opery mydlanej… To wszystko i wiele więcej zobaczycie w filmiku, przedstawiającym rozgrywkę z piątej części Grand Theft Auto.

Fani GTA doczekali się w końcu filmiku z rozgrywki. Całość robi przyzwoite wrażenie. Jest trochę humoru, klimat wakacyjny, a nawet miłośnicy tuningu znajdą coś dla siebie. Dla simomaniaków przygotowano stosy ubrań do przymierzenia i milion wzorów tatuaży. Nieodłącznym elementem serii są różne środki transportu. I podobnie mamy w przypadku tej części. Oprócz standardowych wozów przejechać lub przelecieć się możemy: motocyklami, śmigłowcami, motorówkami, samolotami, czy rowerem.

Jak zwykle do dyspozycji graczy autorzy oddali zajęcia, których ukończenia nie wymaga główny wątek fabularny i tak: postrzelamy sobie na strzelnicy, pogramy w tenisa, pojeździmy quadem, czy nawet ponurkujemy w pełnym wyposarzeniu nurka. Natomiast amatorzy mocnych wrażeń emocjom dadzą upust w strzelaninach między gangami i w policyjnych pościgach.

 http://www.youtube.com/watch?v=dCANwKc0opg

Jeśli materiał zrobił na was wrażenie musicie się trochę wstrzymać, bo premiera na PS3 i Xboxa 360 zapowiedziana jest dopiero na 17 września. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prowadzone są również prace nad wersją na komputery osobiste.

Na szczęście czekanie umilą Wam wakacje, gdzie na „żywo” możecie oddać się przyjemnościom, jakie można znaleźć w grze. Policyjnych pościgów i strzelanin oczywiście nie polecamy.

Jeśli chcecie się zapoznać z wcześniejszymi częściami, zapraszamy tutaj.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...