Symulator Farmy 2014 – rolnikom zima niestraszna

5 grudnia swoją premierę, będzie miała najnowsza odsłona serii gier, w której wcielamy się w rolę farmera uprawiającego swoje grządki. Za tytuł odpowiedzialny jest deweloper – PlayWay.

Na dzień przed uwielbianym przez tłumy świętem jakim, są Mikołajki, Polska otrzyma najnowszą część Symulatora Farmy. Co oferuje graczom odsłona na rok 2014 oraz jakie nowości zawiera, w porównaniu do poprzedniczek? W produkcji pokierujemy wieloma licencjonowanymi pojazdami oraz maszynami rolniczymi. Jeśli znane nam są takie marki jak: Axis, Lindner, Krampe, John Deere czy, chociażby Horsh, to poczujemy się, jak w domu. Gra oferuje odwzorowaną fizykę poruszania się pojazdów, rozległe mapy z pokaźną ilością pól uprawnych, zróżnicowaną kultywację gleby oraz zwierząt hodowlanych. Przed nami postawiono wiele wymagających zadań, z którymi musimy sobie poradzić, podczas zmiennych pór roku.

Na temat produktu wypowiedział się Krzysztof Kostowski – Prezes Zarządu PlayWay SA: „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani premierą Symulatora Farmy 2014, gdyż pierwszy raz za jego produkcję odpowiada polski zespół, dlatego poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko.” „W produkcję gry włożyliśmy całe nasze serce, starając się zachować wysoki realizm rozgrywki. Dlatego też nieobce są nam polskie gospodarstwa rolne, działanie maszyn, a przede wszystkich polskie realia, które w Symulatorze Farmy 2014 staraliśmy się bardzo dobrze podkreślać. Powiem tajemniczo, że warto dokładnie czytać etykiety umieszczone w grze.” – dodaje Kostowski.

Głównym trybem rozgrywki zaproponowanym przez twórców jest kariera dla jednego gracza. Polega ona na umiejętnym wykorzystaniu posiadanych przez nas środków, by wykorzystać je do efektywnej pracy, przy uprawie ziemi czy hodowli zwierząt.

Dla osób niezaznajomionych z rolą farmera, autorzy gry przygotowali różnego rodzaju wskazówki, dzięki którym nie poczują się przytłoczeni rozgrywką, a zabawa okaże się znacznie przyjemniejsza.

Symulator Farmy 2014 znalazł się w planie wydawniczym Techlandu. Gra wydana została na komputery osobiste, w polskiej wersji językowej. Sugerowana cena edycji standardowej kształtuje się na poziomie 59,90 zł, natomiast za „złotą” zapłacimy o 10 zł więcej. W wersji droższej otrzymamy dodatkowo dwie gry gratis: Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant, a także rozszerzenie DLC z nowymi maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

http://www.youtube.com/watch?v=KaBMr7LKxHo

Dużym plusem produkcji jest to, że przeznaczona jest nie tylko dla fanów symulatorów, ale i dla osób kompletnie nieobeznanych, z tym gatunkiem. Dodatkowe informacje dostępne, są na stronie wydawcy.

 Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...