Haker zaprezentował światu karciankę LOL: Supremacy, wbrew woli Prezesa Riot Games

Haker o nicku Jason włamał się na twitterowe konto Marca Merrilla – szefa studia Riot Games i za jego pośrednictwem zaprezentował niewidziane nigdy wcześniej materiały z niezapowiedzianej gry z serii League of Legends.

Marc Merrill, prezes i współzałożyciel Riot Games był zapewne nie lada zdziwiony, gdy na jego twetterowym profilu pojawiły się nieautoryzowane wpisy dodane przez niejakiego Jasona – hakera, któremu udało się przejąć konto Merrilla. Cybernetyczny przestępca nie ograniczył się jedynie do tego, a zdecydował się dodatkowo ujawnić, że dysponuje klientem oraz kodem źródłowym League of Legends: Supremacy – samodzielnej produkcji spod szyldu popularnej gry MOBA. Ciekawostką jest też to, że znak towarowy o takiej nazwie zarejestrowano w zeszłym roku.

Jeśli wierzyć doniesieniom hakera, produkt, który miałby być grą karcianą jest w pełni gotowy, ale do tej pory nie ujrzał światła dziennego, dodał także, że „Riot nie chce byście grali w tę grę”. Żeby nie być gołosłownym, Jason opublikował obszerne materiały, w postaci galerii obrazków z przedstawianego tytułu. Obrazki prezentowały również ilustracje kart, które miały się rzekomo znaleźć w LOL: Supremacy. Niestety, dosyć szybko zniknęły z sieci.

Po godzinie Jason zdecydował się oddać przejęte konto, a gdy tylko to nastąpiło Merrill wykasował wpisy nieswojego autorstwa. Powiedział, też kilka słów na temat samej tajemniczego tytułu – szef Riotu stwierdził, że jego zespół cały czas pracuje nad świeżymi projektami dotyczącymi marki League of Legends, jednak „wiele eksperymentów może nigdy nie ujrzeć światła dziennego”.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...