Haker zaprezentował światu karciankę LOL: Supremacy, wbrew woli Prezesa Riot Games

Haker o nicku Jason włamał się na twitterowe konto Marca Merrilla – szefa studia Riot Games i za jego pośrednictwem zaprezentował niewidziane nigdy wcześniej materiały z niezapowiedzianej gry z serii League of Legends.

Marc Merrill, prezes i współzałożyciel Riot Games był zapewne nie lada zdziwiony, gdy na jego twetterowym profilu pojawiły się nieautoryzowane wpisy dodane przez niejakiego Jasona – hakera, któremu udało się przejąć konto Merrilla. Cybernetyczny przestępca nie ograniczył się jedynie do tego, a zdecydował się dodatkowo ujawnić, że dysponuje klientem oraz kodem źródłowym League of Legends: Supremacy – samodzielnej produkcji spod szyldu popularnej gry MOBA. Ciekawostką jest też to, że znak towarowy o takiej nazwie zarejestrowano w zeszłym roku.

Jeśli wierzyć doniesieniom hakera, produkt, który miałby być grą karcianą jest w pełni gotowy, ale do tej pory nie ujrzał światła dziennego, dodał także, że „Riot nie chce byście grali w tę grę”. Żeby nie być gołosłownym, Jason opublikował obszerne materiały, w postaci galerii obrazków z przedstawianego tytułu. Obrazki prezentowały również ilustracje kart, które miały się rzekomo znaleźć w LOL: Supremacy. Niestety, dosyć szybko zniknęły z sieci.

Po godzinie Jason zdecydował się oddać przejęte konto, a gdy tylko to nastąpiło Merrill wykasował wpisy nieswojego autorstwa. Powiedział, też kilka słów na temat samej tajemniczego tytułu – szef Riotu stwierdził, że jego zespół cały czas pracuje nad świeżymi projektami dotyczącymi marki League of Legends, jednak „wiele eksperymentów może nigdy nie ujrzeć światła dziennego”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...