You are here
Ofera HBO na czerwiec – będzie Venom i dużo więcej dobroci felietony 

Ofera HBO na czerwiec – będzie Venom i dużo więcej dobroci

Oferta HBO na czerwiec prezentuje się wyjątkowo smakowicie. Warto tutaj dodać, że opisane przez nas tytuły, wylądują także na platformie streamingowej firmy, czyli HBO Go. Jeżeli macie więc do niej dostęp, to już możecie zapisywać interesujące was daty w kalendarzu, bo będzie z czego wybierać w tym miesiącu.

HBO na czerwiec

Kolejną rzeczą, którą warto wziąć pod uwagę, to fakt, że abonenci samego HBO czasem są jednak poszkodowani. Tak jest w przypadku serialu Paragraf 22, który swoją premierę na platformie stremingowej już miał, a na samym kanale pojawi się dopiero pod koniec czerwca. Jeżeli więc nie posiadacie dostępu do HBO Go, może warto go teraz rozważyć. Nie tylko ze względu na wspomniany serial, ale to także znaczne ułatwienie. W aplikacji istnieje bowiem możliwość oglądania kanałów HBO, HBO 2 oraz HBO 3 na żywo, więc dostajemy cały pakiet w jednym.

HBO na czerwiec

No ale wróćmy do tego, co oferuje HBO na czerwiec, bo będzie tego trochę. Stacja przyzwyczaiła nas do dobrych seriali i tych oczywiście nie zabraknie. Trochę nam smutno z powodu Czarnobyla, który już w przyszłym tygodniu będzie miał emisję swojego ostatniego odcinka. Ta nastąpi we wtorek 4 czerwca i tego samego dnia pojawi się na HBO Go. Jeżeli jeszcze nie mieliście przyjemności oglądać tego małego cudu, koniecznie nadróbcie, bo to jeden z najlepszych seriali, który jest teraz emitowany.

Kolejnym wielkim tytułem, na który czeka gro osób, będą Opowieści podręcznej. Trzeci sezon serialu wystartować ma już 11 czerwca, czyli jeszcze da się nadrobić zaległości. To dystopijna opowieść, która bardzo mocno daje do myślenia. Jednocześnie jest świetnie zrealizowana i sprawia, że całość ogląda się z mieszanką zachwytu oraz przerażenia. Kolejne epizody serialu będą udostępnianie w każdym kolejnym tygodniu, więc HBO wystawia nas naszą cierpliwość na solidną próbę. To nie jedyne seriale, które zagościły w ofercie HBO na czerwiec.

Małe kłamstewka sezon 2

Pierwszy sezon serialu był wielkim wydarzeniem, choć cała opowieść mogła z początku wydawać się… nudna. Opowiadana tam historia nie łapała bowiem za gardło od pierwszej chwili, ale jednocześnie potrafiła niesamowicie wciągnąć i sprawić, że widz nie mógł oderwać się od ekranu. Wielkie kłamstewka skupiały się na historii kilku kobiet w niewielkiej miejscowości. Każda z nich miała swój sekret, ale jedno wydarzenie miało odmienić ich życie już na zawsze. Drugi sezon może okazać się naprawdę interesującym kinem. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 10 czerwca.

Venom

To chyba największa i najbardziej oczekiwana przez widzów premiera przyszłego miesiąca. Venom zapowiadał się z początku na mroczne i krwawe kino, ale finalnie okazał się tradycyjnym filmem z Hollywood, czyli ugrzecznioną opowieścią z dużą dawką humoru. Nie odbiło się to jednak na wynikach finansowych i produkcja zarobiła krocie, więc zapewne niedługo zaczną do nas spływać pierwsze informacje o kontynuacji. Sam Venom to jednak całkiem przyjemne kino, które pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu i daje finalnie poczucie satysfakcji. Venom pojawi się w ofercie HBO na czerwiec w 9 dniu tego miesiąca.

Rampage: Dzika furia

Zapewne niewielu graczy pamiętaj jeszcze tytuł, taki jak Rampage. Na fali popularności bijatyk powstała gra, gdzie sterowało się wielkimi zwierzętami oraz potworami. Gra potrafiła wciągnąć i oferowała naprawdę interesującą rozgrywkę. Ktoś więc postanowił zrobić z tego film, który jak zapewne wszyscy się domyślają, nie należy do najlepszych. Typowy przykład maszynki do zarabiania pieniędzy, ale z całkiem przyzwoitymi efektami specjalnymi oraz masą akcji. Tutaj widzom przyjdzie na niego poczekać aż do 30 czerwca.

Trochę staroci

Z filmów, które pojawią się w stacji HBO, warto wspomnieć także o starszych tytułach. Tutaj widzowie dostaną ich całkiem sporo i w większości to coś, co warto obejrzeć. Dla dzieci przygotowano między innymi Krainę lodu (1 czerwca), Potwory i spółka (15 czerwca) czy Krzysiu, gdzie jesteś? (2 czerwca). Dla starszych widzów także znajdzie się kilka interesujących pozycji. 20 czerwca pojawi się Frida, a 14 Cop Land. Tych mających specyficzne poczucie humoru na pewno ucieszy informacja, że Jay i Cichy Bob kontratakują pojawi się na HBO 28 czerwca.

Laptopy, smartfony oraz telewizory, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: HBO / Informacja prasowa / IMDB / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment