Screeneo slide

HDP 1690TV – Philips wypuszcza nowy projektor z serii Screeneo

Na polskim rynku zadebiutował nowy produkt marki „Philips”. Model „HDP 1690TV” reprezentuje rodzinę projektorów „Screeneo” i umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej ponad 100’’ z odległości 44 cm od ściany lub ekranu.

Screeneo slide

Najważniejszą cechą nowego projektora „Screeneo” jest wyższa jasność wbudowanej lampy LED (która tutaj wynosi 1200 lumenów). Wyświetlany obraz cechuje się rozdzielczością HD (1280×800 pikseli), natomiast dynamiczny kontrast to 100 000:1. Warto zwrócić uwagę na specjalny układ luster, który sprawia, że urządzenie można postawić bardzo blisko powierzchni, na której wyświetlany jest obraz.

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego „Android” z autorską nakładką, dzięki której obsługa sprzętu nie nastręcza problemu. „Screeneo” pozwala na wyświetlanie popularnych formatów zdjęć czy dokumentów, a także instalowanie aplikacji. Wspomniane dane odtwarzać będziemy mogli na wbudowanej pamięci o pojemności 4 GB, z kart pamięci SD, anteny telewizyjnej, korzystając ze złącza HDMI/VGA lub portu USB, podłączając przenośny dysk twardy/pamięć flash. Osoby unikające plątaniny kabli w mieszkaniu docenią fakt, że projektor z innymi urządzeniami łączy się także bezprzewodowo za pomocą Bluetooth 4.0 oraz dwuzakresowego Wi-Fi z obsługą technologii Miracast i DLNA.

Screeneo sceen

W zestawie znajdziemy zupełnie nowy pilot „AirMouse” z wbudowanymi czujnikami żyroskopowymi i pełnowymiarową klawiaturą ułatwiający korzystanie z funkcji „Screeneo”. Wewnątrz produktu znajdziemy system głośników 2.1 o łącznej mocy 26 W oraz tuner naziemnej telewizji cyfrowej. Opisywane urządzenie ze względu na łatwość instalacji oraz dużą przekątną obrazu może być doskonałą alternatywą dla telewizora lub nawet Smart TV dzięki zainstalowanej platformie systemowej firmy „Google”. Miłośnicy 3D będą zadowoleni z faktu, iż projektor jest w stanie wyświetlić trójwymiarowy obraz oraz sprzedawany jest wraz z okularami DLP Link 3D Glasses.

Potencjalnych konsumentów odstraszać od zakupu może koszt urządzenia, gdyż sugerowana cena detaliczna modelu „HDP 1690TV” ustalona została na kwotę 4499 zł. Producent objął projektor 24-miesięczną gwarancją.

http://www.youtube.com/watch?v=6BKa_JIM1gI

Biorąc pod uwagę wymiary, wagę sprzętu oraz to, że jest mobilny, cena jest stosunkowo niska w porównaniu do telewizorów o podobnej wielkości ekranu. Decyzję o zakupie pozostawiam wam…

Źródło: Philips

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...