JBL slide

JBL Reflect Aware – sportowe słuchawki ze złączem Lightning

Prawie każdy uprawiający sport wie, że odpowiednia motywacja w postaci dobrej muzyki jest często niezbędna. Producenci prześcigają się w opracowywaniu coraz to lepszych słuchawek przeznaczonych do treningów. Firma „JBL” wyprzedziła konkurencję, wypuszczając na rynek sportowe słuchawki dedykowane urządzeniom marki „Apple”.

JBL slide

Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli słuchawek. Nie wszystkie nadają się dla osób czynnie uprawiających sport. Na co musimy zwrócić uwagę, szukając wymarzonego akcesorium? Przede wszystkim jakim urządzeniom jest ono dedykowane. „JBL Reflect Aware” są pierwszymi na świecie słuchawkami sportowymi, wyposażonymi w złącze „Lightning”. Co to oznacza dla zwykłego konsumenta? Mianowicie to, że podłączymy je do każdego sprzętu pracującego pod kontrola systemu „iOS” 6 oraz 7.

Wartym odnotowania faktem jest to, iż „Reflect Aware” są pierwszymi słuchawkami sportowymi oferującymi najlepszą w swojej klasie funkcję tłumienia zakłóceń oraz możliwość regulacji poziomu słyszalności dźwięków dochodzących z otoczenia podczas treningów.

JBL screen 1

Pracując nad swoją kondycją na siłowni lub świeżym powietrzu, często wolelibyśmy odciąć się od otaczającego świata i dzięki temu lepiej skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. Innym razem zależy nam na tym, aby podczas aktywności fizycznej zachować świadomość tego, co dzieje się wokół. Obie opcje są możliwe w przypadku opisywanego sprzętu.

Osoby lubiące wyróżniać się z tłumu na pewno zwrócą uwagę na to, iż produkt dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, niebieskiej oraz morskiej. Odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach i zapewnia wysoką ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu niezależnie od tego, jak intensywnie będziemy ćwiczyć. „Reflect Aware” są odporne na pot i nie wymagają baterii, gdyż zasila je złącze „Lightning” bezpośrednio z urządzeń „Apple”. Sprzęt charakteryzuje się dynamicznymi przetwornikami 14,8 mm oraz pasmem przenoszenia 10Hz – 22 kHz.

Sugerowana cena słuchawek ustalona została na kwotę 749 zł.

Źródło: JBL

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...