JBL Varane 750x300 1

Raphael Varane razem z JBL

Co nas przyciąga w reklamie sprzętu? Z pewnością jego wygląd, sposób w jaki został zaprezentowany, specyfikacja, no i oczywiście to, kto go trzyma w ręku. Coraz więcej gwiazd decyduje się nawiązać współpracę ze światowymi producentami, a teraz z JBL swoją przygodę zaczął Raphael Varane.

 
JBL Varane 750x300 1
Sportowcy to bardzo pożądane osobistości dla działu marketingu. Razem z piosenkarzami czy gwiazdami kina to właśnie ci, którzy na murawie czy też skoczni narciarskiej radzą sobie najlepiej przyciągają tłumy. Te same tłumy mogą potem zawitać do sklepów, by kupić produkt, który chwilę wcześniej widzieli w reklamie ze swoim ulubionym sportowcem.
Hartman zrzesza w sobie wiele światowych marek, ale to JBL udało się pozyskać Raphaela Varane’a. To młody piłkarz, który na swoim koncie ma już nie lada sukcesy. W 2014 roku zdobył tytuł Najbardziej Obiecującego Młodego Gracza w Europie, a także został zaliczony do grona trzech Najlepszych Młodych Piłkarzy Pucharu Świata. Jego macierzystym zespołem jest uwielbiany Real Madryt, a Varane mimo tego, że ma dopiero 23 lata, grał już podczas Ligi Mistrzów UEFA 2014 oraz w Pucharze Świata FIFA 2014.
 
JBL Varane 750x300 2
Skąd pomysł, by to właśnie Varane został twarzą JBL? Najprościej ujął to Ralph Santana (Chief Marketing Officer w koncernie HARMAN), mówiąc: „Energia, kreatywność i pasja Raphaela Varane’a sprawiają, że to idealny ambasador marki JBL spośród grona sportowców. Raphael Varane jest szanowany w swoim środowisku dzięki osiągnięciom w ekstremalnych warunkach oraz technicznej precyzji na boisku. To jakość, która jest tożsama marką JBL czy HARMAN. Podobnie jak Raphael dostarcza emocji w czasie meczu piłki nożnej swoim kibicom, tak JBL rozpala miłośników audio najwyższej jakości doświadczeniem odsłuchu”.
Również sam Raphael nie szczędzi JBL pochwał: „Muzyka motywuje mnie by zwiększać energię i koncentrację w czasie przygotowań do gry. JBL dostarcza zdumiewającą jakość brzmienia we wszystkich swoich produktach oraz doskonale wpisuje się w mój aktywny styl życia”. Współpraca Varane z JBL może okazać się jednym z ciekawszych wydarzeń tego roku. Zobaczymy, co z niej wyniknie.
Źródło: JBL
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...