Heyah

Heyah na kartę daje użytkownikom aż 45 GB internetu!

Pakiet internetowy nie może być „za duży”. Wie o tym każdy użytkownik smartfona. Wiedzą o tym również w Heyah. Operator zdecydował się bowiem na wdrożenie nowych atrakcyjnych pakietów na transfer — 15 GB oraz 45 GB. Najbardziej jednak podobają mi się zasady przedłużania ważności usługi, które bez obaw można nazwać pro-klienckimi.

Heyah
fot. T-Mobile

Klienci Heyah na kartę korzystający z taryfy „Dniówka” mają powody do radości. Dostawca usług komórkowych wystartował właśnie z promocją, w ramach której pojawiły się dwa nowe pakiety internetowe, tak zwane GIGA pakiety. Ich „wielkości” zostały ustalone na 15 GB oraz 45 GB i co ważne — związany z ich aktywacją koszt nie uszczupli specjalnie portfeli użytkowników.

Heyah GIGA pakiety 15 GB i 45 GB

Kilka, a w zasadzie kilkanaście lat temu wystarczał nam zwykły internet domowy. Owszem, mogliśmy już korzystać z transferu w ramach sieci komórkowej, ale nie był on najtańszy. Z roku na rok sytuacja zmieniała się, w mojej ocenie, na lepsze. Dziś ciężko mi wyobrazić sobie dzień bez smartfonowego dostępu do sieci. Usługi internetowe wspierają mnie w pracy oraz w organizacji życia prywatnego. Podobnie wygląda to u milionów innych użytkowników smartfonów. 

Zważając na powyższe, operatorzy starają się dostarczyć swoim klientom możliwie przystępne cenowo oraz atrakcyjne pakiety internetowe. Jedną z najnowszych propozycji na rynku są GIGA pakiety w Heyah na kartę (taryfa „Dniówka”). Akcja wystartowała już 21 października i jeśli mam być z wami szczery — głupio byłoby z niej nie skorzystać. Nie mam tu na myśli samych cen, ale zasady obowiązujące w promocji. Zanim jednak do nich przejdziemy, skupmy się na cenach oraz instrukcji aktywacji usługi.

Ofertę na pakiet 15 GB aktywuje się kodem 1501662#, zaś na 45 GB – 1501692#. Szybko i wygodnie można włączyć je także w aplikacji mobilnej Moja Heyah.

Pakiet jednorazowy 15 GB ważny jest przez 30 dni, a jego koszt to 15 zł. Natomiast pakiet 45 GB kosztuje 45 zł, ale można z niego korzystać przez 60 dni.

Rozsądnie? Owszem, ale najlepsze jest to, że po wykorzystaniu obecnego kolejne pakiety można uruchamiać bez ograniczeń. Mało tego — GB sumują się, zaś okres ich ważności określany jako z korzystniejszą dla użytkownika datą. Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się TUTAJ.

Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...