You are here
Heyah na kartę daje użytkownikom aż 45 GB internetu! artykuły News 

Heyah na kartę daje użytkownikom aż 45 GB internetu!

Pakiet internetowy nie może być „za duży”. Wie o tym każdy użytkownik smartfona. Wiedzą o tym również w Heyah. Operator zdecydował się bowiem na wdrożenie nowych atrakcyjnych pakietów na transfer — 15 GB oraz 45 GB. Najbardziej jednak podobają mi się zasady przedłużania ważności usługi, które bez obaw można nazwać pro-klienckimi.

Heyah
fot. T-Mobile

Klienci Heyah na kartę korzystający z taryfy „Dniówka” mają powody do radości. Dostawca usług komórkowych wystartował właśnie z promocją, w ramach której pojawiły się dwa nowe pakiety internetowe, tak zwane GIGA pakiety. Ich „wielkości” zostały ustalone na 15 GB oraz 45 GB i co ważne — związany z ich aktywacją koszt nie uszczupli specjalnie portfeli użytkowników.

Heyah GIGA pakiety 15 GB i 45 GB

Kilka, a w zasadzie kilkanaście lat temu wystarczał nam zwykły internet domowy. Owszem, mogliśmy już korzystać z transferu w ramach sieci komórkowej, ale nie był on najtańszy. Z roku na rok sytuacja zmieniała się, w mojej ocenie, na lepsze. Dziś ciężko mi wyobrazić sobie dzień bez smartfonowego dostępu do sieci. Usługi internetowe wspierają mnie w pracy oraz w organizacji życia prywatnego. Podobnie wygląda to u milionów innych użytkowników smartfonów. 

Zważając na powyższe, operatorzy starają się dostarczyć swoim klientom możliwie przystępne cenowo oraz atrakcyjne pakiety internetowe. Jedną z najnowszych propozycji na rynku są GIGA pakiety w Heyah na kartę (taryfa „Dniówka”). Akcja wystartowała już 21 października i jeśli mam być z wami szczery — głupio byłoby z niej nie skorzystać. Nie mam tu na myśli samych cen, ale zasady obowiązujące w promocji. Zanim jednak do nich przejdziemy, skupmy się na cenach oraz instrukcji aktywacji usługi.

Ofertę na pakiet 15 GB aktywuje się kodem 1501662#, zaś na 45 GB – 1501692#. Szybko i wygodnie można włączyć je także w aplikacji mobilnej Moja Heyah.

Pakiet jednorazowy 15 GB ważny jest przez 30 dni, a jego koszt to 15 zł. Natomiast pakiet 45 GB kosztuje 45 zł, ale można z niego korzystać przez 60 dni.

Rozsądnie? Owszem, ale najlepsze jest to, że po wykorzystaniu obecnego kolejne pakiety można uruchamiać bez ograniczeń. Mało tego — GB sumują się, zaś okres ich ważności określany jako z korzystniejszą dla użytkownika datą. Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się TUTAJ.

Źródło: T-Mobile

Related posts

Leave a Comment