You are here
Hima czy M9? HTC zapowiada nowego flagowca artykuły 

Hima czy M9? HTC zapowiada nowego flagowca

Tak jak wszyscy podejrzewali, im bliżej Mobile Word Congress, tym więcej ciekawych informacji od producentów. Marzec tego roku będzie przypominał Boże Narodzenie, same prezenty.

htc 750x300 1Pierwszy marca to dzień, w którym prasa z całego świata będzie miała okazję jako pierwsza poznać nowinki do tej pory owiane tajemnicą. HTC potwierdziło tylko to, o czym wszyscy wiedzieli od kilku dni. Na MWC 2015 zostanie pokazany ich nowy flagowiec, czyli HTC One. Panowie z brytyjskiego odłamu firmy postanowili o tym „zatwittować”, cały czas starając się utrzymać względną tajemnicę.
 
Niepotrzebnie, plotki oraz przecieki od kilku dni zalewają internet i większość z nich wygląda na więcej niż prawdopodobne. Tajemnicą zostaje tak naprawdę tylko to, jak finalnie będzie prezentował się nowy HTC One. Słuchawka została ochrzczona jako M9, choć można też spotkać się z nazwą Hima. Co może znaleźć się wewnątrz nowej „jedynki”?
 
Oczywiście Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM (DDR 4), a wbudowanej prawdopodobnie od 32 do aż 64 GB. Dodatkowo obsługa LTE cat.6, Bluetooth 4.1 i aparat z podwójną diodą LED i ponad 20 Mpx na pokładzie (przedni 4 Mpx). Dość pojemny akumulator (2840 mAh) powinien zapewnić przyzwoitą żywotność urządzenia. HTC One M9 ma mieć w sobie najnowszą wersję Androida (5.0.2) wraz z nakładką Sense 7.0. Dodatkowo pojawią się liczne dodatki takie jak wodoodporny futerał i słuchawki czy bezprzewodowy głośnik BoomBass.
htc 750x300 2
Jednak sam wygląd urządzenia to póki co tajemnica. Zdjęcia, które można znaleźć w sieci sugerują, że HTC nie wysiliło się w tej kwestii. To, czy wygląd M8 powinien być kontynuowany i w M9 to kwestia gustu. HTC wygląda dobrze, ale najważniejsze jest to, by ten prawdopodobnie 5” sprzęt był sprawny. Użytkownicy narzekali, że słuchawki często się przegrzewały, a wydajność procesora znacznie spadała. Jeżeli HTC wyciągnął wnioski, to 1 marca poznamy bardzo interesujący produkt. A kto wie, może dotychczasowe przecieki to tylko zasłona dymna i M9 naprawdę nas czymś zaskoczy.
 
Źródło: upleaks.info
Fot: jw, twitter.com

Related posts

Leave a Comment