You are here
Hitman Summer Pack, czyli jak zabijać, to za darmo Gry konsole 

Hitman Summer Pack, czyli jak zabijać, to za darmo

Zanim pojawi się Hitman 2, czyli w połowie listopada tego roku, warto odświeżyć sobie jego poprzednią część. Ci, którzy nie mieli okazji zagrać w nią do tej pory, niech lepiej się pośpieszą. Teraz bowiem Hitman Summer Pack, czyli trzecia część opowieści jest do pobrania za darmo.

Hitman Summer Pack

Hitman, który zadebiutował już jakiś czas temu, dalej jest tytułem chętnie ogrywanym przez graczy na całym świecie. Szczególnie teraz, kiedy premiera kolejnej odsłony jest już tak blisko. Produkcja IO Interactive wyróżniała się przede wszystkim tym, jak została wydana. Hitman podzielony został bowiem na epizody, które dość regularnie udostępniano graczom, którzy grę zakupili. Każdy epizod rozgrywał się w innym rejonie świata, ale wszystkie łączyły się ze sobą w spójną całość. Nic jednak nie stało na przeszkodzie, by rozgrywać je osobno. Teraz producent dał właśnie taką możliwość tym, którzy do tej pory nie zdecydowali się na to, by poznać tą edycję Hitmana.

Hitman Summer Pack

Hitman Summer Pack, bo tak nazwano dodatek, jest od dziś do pobrania ze sklepów PlayStation, Xbox oraz ze Steam. Co więcej, jest to absolutnie darmowe, choć ograniczone czasowo. Epizod trzeci, który rozgrywa się w Marakeszu, idealnie pasuje do nazwy dodatku. Udajemy się w końcu do gorącego Maroko, gdzie do rozegrania będzie czekało na nas ponad 120 różnych wyzwań. Wydawca postanowił rozpieścić graczy, bo Hitman Summer Pack zawiera pełen epizod trzeci, razem z misjami fabularnymi oraz trofeami. I to nie pierwszy raz, kiedy gracze dostają taką niespodziankę.

Istotną informacją jest ta, że opcja grania za darmo w trzeci epizod Hitman, możliwa jest do 31 lipca tego roku. Jednak po tym czasie, nasze wyniki nie zostaną skasowane i jeżeli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji, osiągnięcia zostaną tam, gdzie były. To, co teraz robi IO Interactive to doskonały przykład na to, jak powinny wyglądać kampanie promocyjne nowych produktów. Wprawdzie teraz gracze mają możliwość przypomnienia sobie lub zagrania po raz pierwszy w starszą produkcję, to część z nich może przecież kupić także tą nową.

Łysy zabójca

Model dystrybucji, na który zdecydowało się studio, wywołał dość mieszane odczucia. W końcu klient płacił za pełnoprawny produkt, a w dniu premiery dostawał jedynie jego część. Wprawdzie kolejne epizody, gdzie łysy zabójca wykonywał swoje zlecenia w różnych miejscach świata pojawiały się zgodnie z zapowiedziami, to dalej było to coś nowego. Można odnieść wrażenie, że ten sposób nie do końca się sprawdził, bo Hitman 2 pojawi się już jako „normalna” gra i od razu w całości.

W zeszłym roku udostępniono za darmo pierwszy epizod Hitman, a kilka miesięcy temu, drugi. Obecnie mamy możliwość zagrać w trzeci i jeżeli studio utrzyma takie tempo, a raczej je przyśpieszy, to niewykluczone, że przed listopadem wszystkie misje dostępne byłby za darmo. Byłaby to odważna decyzja, bo choć tytuł ma już trochę na karku, to dalej mógłby się sprzedawać. Zazwyczaj jest tak, że premiera kolejnej odsłony napędza sprzedaż poprzedniej. Jeżeli IO Interactive zdecyduje się na udostępnienie wszystkie za darmo, może stracić. Przecież Hitman 2 ma być ulepszoną wersją i jeżeli komuś nie spodoba się część pierwsza, drugiej na pewno nie kupi. Niemniej warto spróbować i pobrać Hitman Summer Pack oraz przekonać się osobiście, czy łysy zabójca dalej potrafi przyciągnąć przed ekran.

Po konsole, laptopy i komputery, które pozwolą wam odpalić Hitman Summer Pack, zapraszamy pod ten adres.

Źródło: YouTube / PlayStation Store

Related posts

Leave a Comment